אפליקציה לכפר ורדים!


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
מ.מ. כפר ורדים

כל תקלה, מפגע, בעיות באיסוף האשפה, עץ שנפל וכו', ניתן להעביר ישירות למועצה, לצרף תמונה ונ"צ.

כפרניק כפר ורדים_2 אפליקציה לכפר ורדים!

 

כל תקלה, מפגע, בעיות באיסוף האשפה, עץ שנפל וכו', ניתן יהיה להעביר ישירות לגורם הרלוונטי במועצה, לצרף תמונה ונ"צ.

 

אפליקציה חדשה וייעודית לתושבי כפר ורדים תכנס בקרוב לפעולה ותאפשר לכל תושב להיות בקשר ישיר ואינטראקטיבי עם המועצה המקומית באמצעות מכשיר טלפון חכם (סמארטפון).

האפליקציה, אשר תושק במאי הקרוב ותהיה זמינה להורדה בחנויות האפליקציות (Google play, app store), תאפשר קבלת עדכונים אונליין בנושאי חירום ושגרה ישירות בדחיפה (PUSH) לאפליקציה ו/או דוא"ל ו/או SMS  ו/או הודעה קולית לטלפון הנייח שבביתכם.

כמו כן, באמצעות האפליקציה ניתן יהיה להתעדכן באירועים שונים, לדווח על תקלות, לעיין באינפורמציה מגוונת ואף להשתמש בלחצן מצוקה ייחודי.

 

כל תקלה כגון, מפגע בכביש, בעיות באיסוף האשפה, עץ שנפל על המדרכה וכו', ניתן יהיה להעביר ישירות לגורם הרלוונטי במועצה ואף לצרף תמונה ונקודת ציון אוטומטית. הפניות שיתקבלו באמצעות המערכת הנ"ל תטופלנה במהירות האפשרית וניתן יהיה להתעדכן בכל רגע נתון בסטאטוס הטיפול בפנייה.

האפליקציה פותחה ע"י חברת סיטיקונקט, והיא החברה החדשנית והמובילה בישראל בפיתוח אפליקציות של שירות אונליין מבוססי מיקום. האפליקציה של חברת סיטיקונקט מוטמעת בכ-20 יישובים שונים ברחבי העולם. את הטמעת האפליקציה והמערכת ליווה מייסד ומנכ"ל החברה, אבי דורני.

 

 

סיוון יחיאלי, ראש המועצה המקומית כפר ורדים, "בימים אלו, כשלכל אחד מאיתנו מכשיר סלולרי אחד לפחות בכיס בכל עת, מתבקש לייצר ערוץ תקשורת יעיל ומהיר בין התושב למועצה הכפר. ככל שיותר תושבים יורידו את האפליקציה וישתמשו בה, כך נוכל לטייב את עבודת המועצה ולשפר את החיים בכפר ורדים באופן מיידי.  אני שמח תמיד לקדם את השימושים הטכנולוגיים המוניציפאליים, ומזמין את כל תושבי הכפר ליהנות מהאפליקציה, לתפעל אותה ולהעלות הצעות לשיפורה. אין לי ספק שהיא תוביל לשיפור השרות וחיזוק הקשר בין התושבים למועצה".

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אלון תמיר הגב

  מקווה שאני המגיב הראשון
  כי זה ברור שעכשיו תבוא שרשרת של מגיבים אנונימיים
  שרק ישמיצו ויקטלו את כל מה שנכתב בכתבה, על התוכן,
  על סיון, על האפליקציה וכו’…..
  למה? – כי זו הדרך היחידה שלהם לקבל “זמן במה”, מפחדים
  לחשוף את שמם המלא ומתחבים מאחורי מסך ומקלדת…..
  אני בד”כ לא כזה תוקפני, אבל אחרי שקראתי את התגובות
  על רמי אבירם ורכז הנוער החדש (בהצלחה לשניכם !!!)
  אני לפעמים קצת מתבייש בתושבים המגיבים האנונימיים…..

 2. גר באזור הגב

  שער מגרש הכדורסל בתחילת רחוב מירון נפל
  וזה שבועות שאיש לא מתקן.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן