אחרי החגים


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי
עליזה כ”ץ

מועדון הזהב בהתחדשות: מייחלים להרחבה, נרגשים להנצחת תמר זגר ומלאים בפעילויות.

כפרניק  איראן 2 תמונה אחרי החגים

מועדון הזהב בהתחדשות: מייחלים להרחבה, נרגשים להנצחת תמר זגר ומלאים בפעילויות.

 

עונת החגים כבר מאחורינו. תרועות הפסטיבלים כבר נאלמו. האורחים כבר עזבו. שמורות הטבע חזרו לשקט שלפני ו"החול" הוא כבר לא "מועד" – עיתוי מתאים להיפגש בצוותא סביב שולחנות ערוכים בפירות ולחמים, לשיר את השירים היפים של אהוד מנור, שחלקם הפכו לנכסי צאן ברזל בזמר העברי ולשמוע את הסיפורים שמאחורי השירים בהנחייתו הנעימה של ד"ר איתי פלאות.

קהל רב מילא את האולם של מועדון הזהב במופע המוסיקלי "ימי בנימינה" שהתקיים במוצאי שבת, 18.10.14 ונהנה מהשירה, מהנגינה מקטעי הראיונות שהוקרנו על המסך ומהסיפורים המרגשים על אהוד מנור ז"ל – "יליד הארץ".

"אחרי החגים"- הינו ביטוי נפוץ לזמן שלאחר חגי תשרי. ביטוי זה הפך עם השנים לביטוי של התחדשות והתחלה חדשה וגם לביטוי של דחייה. וכבר אמרו "חכמים": אל תדחה למחר מה שאתה יכול לדחות למחרתיים….

 

אנחנו במועדון הזהב עם הפנים להתחדשות.

* מקווים שהמועצה שלנו תעמוד בהבטחתה בכל הנוגע לשדרוג והרחבה של המועדון. נתחיל לשמוע את הלמות הפטישים ונרגיש את השינוי שאליו אנו מייחלים.

* חידשנו את התפאורה של האולם ביצירות הנפלאות והמיוחדות של מרגיט שפטלוביץ התלויות על הקירות. מרגיט חזרה לא מזמן מתערוכה בדנמרק שאליה הוזמנה ובה הציגה חלק מעבודותיה בהצלחה מרובה. תערוכות מתחלפות מתקיימות במועדון לאורך כל השנה.

* אנו מתרגשים לבשר שמועדון הזהב יסב את שמו ל: "מועדון הזהב על שם תמר זגר ז"ל" לאחר שקיבל את האישור לכך מוועדת הנצחה שבחסות המועצה. לתמר תרומה גדולה בהקמת המועדון ולפעילות בו. היא זאת שטמנה לפני כ-25 שנה את הזרעים הראשונים למפגשי חברה ולימוד בביתה הפרטי. הזרעים נבטו עם השנים והצמיחו גן פורה ופורח בזכותה ובזכות כל אחד ואחת שמגיע למועדון ונוטל חלק באירועים ובפעילויות הרבות. טקס הנצחה חגיגי וקביעת שלט הולם יתקיים במהלך השנה בתאום עם המשפחה וגורמים נוספים.

 * החוברת ובה התכנית השנתית של מועדון הזהב לשנת 2014-2015 יוצאת או.. טו… טו…. לדרך. היא תישלח לתושבים בתיבות הדואר. אנו מבקשים מאנשים שאינם מעוניינים בחוברת זו לא להשליך אותה לפח מחזור אלא להחזירה למועדון הזהב. תודה מראש.

* ועד מועדון הזהב שם לו למטרה לעודד את האזרחים המבוגרים לצאת מביתם ולבלות, לצרוך תרבות ופנאי במחירים נוחים ולהשתתף בפעולות התנדבות.

השגרה במועדון כבר בעיצומה. החוגים כבר פועלים. קהל שוחר ידע מגלה עניין בהרצאות השונות. אוהבי האופרה מצפים ל"פנטום האופרה". המטיילים גודשים את מקומות ההרשמה. המבקשים ייעוץ משפטי ממתינים לתורם. הסרטים מוקרנים בכל יום שני בשעה 17:30. מועדון השחמט פתוח לשחקנים ועוד ועוד.

המועדון פתוח לקהל הרחב ומזמין את כולם להשתתף בחוויה התרבותית !

 

עליזה כ"ץ, בשם וועד מועדון הזהב.

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

  1. ח-ח-בה הגב

    מחכים להרחבה במועדון זהב

    עליזה כץ כתבה

    מחכים להרח-ח-ח-ח-ח-בה במועדון זהב.
     

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן