אבד הביטחון האישי


יוסי קאופמן על אבדן הביטחון בכפר ורדים
יוסי קאופמן

גניבה ברחוב הומה אדם, בשעת ערב מוקדמת ובסמוך לסיור משטרתי. שוקל להסתובב חמוש.

כפרניק yk11 אבד הביטחון האישי

גניבה ברחוב הומה אדם, בשעת ערב מוקדמת ובסמוך לסיור משטרתי. שוקל להסתובב חמוש.

 

נוסח המכתב כפי שנשלח על ידי יוסי קאופמן לקב"ט המועצה, תושיה סוחריאנו:

אמש, בשעת הליכה ברחוב שניר נגנבה מהקטנוע שלי חליפת רכיבה (חליפת מגן) שהיתה תלויה על המשענת של המושב האחורי של הקטנוע.

הקטנוע חנה ממש בסמוך לכיכר 4, ליד בית הכנסת בשעת ההקפות של שמחת תורה. ממש בסמוך חנה רכב סיור של המשטרה בתחנת האוטובוס של גני הילדים בשלב א'.

אני פשוט לא מצליח להבין לאיזה מצב של חוסר אונים הגענו. כפר ורדים, לצערי הרב, הפך להיות אתר עלייה לרגל לכל הכנופיות שסובבות אותנו. לא העליתי בדעתי שבכלל מישהו מסוגל לרדת כל כך נמוך.

חליפת רכיבה מבחינתי זה אביזר בטיחות, המשמעות היא חד וחלק, מישהו פגע בביטחוני האישי, בנוסף אותו חוצפן גם פגע בי כלכלית, מכיוון שכיום אני כבר לא עובד למעלה מעשרה חודשים כשהזכאות לתשלומי דמי אבטלה שלי הסתיימו בימים האחרונים וגם אני לא זכאי להבטחת הכנסה. מחר בבוקר אאלץ לנסוע מושפל לרכוש לי חליפה חדשה נוספת ולהוציא למעלה מ-1000₪ שעבורי זהו סכום כבד מאוד. להערכתי, במצב הזה, אנחנו מתקרבים למקרה "שי דרומי" הרבה יותר מהר ממה שציפיתי שיקרה. אנשים פה בכפר ישלפו את הנשקים מתוך הכספות.

אני אישית שוקל להתחיל להסתובב חמוש.

 

לשון תגובתה של תושיה סוחריאנו ליוסי:

שלום יוסי. מצטערת על המקרה. אתה יכול לכוון לשעה שזה קרה? אבקש מסער לבדוק במצלמות.  אולי נזהה את הגנב. בכל מקרה מציעה שתיגש לתחנת המשטרה להגיש תלונה. אני בחו"ל אחרת הייתי מתקשרת אליך ישירות.  דבר  עם סער ומסור לו פרטים נוספים 052-4296702

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אביבה זוהר הגב

  ליוסי קאופמן
  פרסם צילום של החליפה .אולי מישהו ראה ויזהה.

 2. י. הגב

  מדע …..

  ישנה תוכנית טלוויזיה בשם זה באחד מערוצי נשיונל גיאוגרפית. כבר נאמר בעבר שהפירצה קוראת לגנב! להשאיר מעיל יקר על קטנוע ולקוות שלא יעלם ועוד לדרוש מוסר מגנב??? נו באמת ! גם השוטר ברכב הסיור לא חייב לדעת מרחוק שהגנב אינו בדיוק הבעלים של המעיל. הרי שום שלט המעיד על כך אינו תלוי על צווארו. בקיצור, היה חכם ולא צודק וחשוב גם מחוץ לקופסא.

 3. כך ממלאים דוח הגב

  בדוח המשטרה שצרפת כתוב “בגדים אחרים” ולא חליפת רכיבה (חליפת מגן)
  מזה ?

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן