סיפורי חיים – יאיר אונא


סיפורי חיים-יאיר אונא

 

סיפורי חיים – יאיר אונא

 

האם ידוע לך באיזה רחוב גדל אביך? באיזו עיירה או באיזה כפר? מי היתה אהבת נעוריו? ומה ידוע לך על משפחת אמך? על ימי ילדותה? על תחביביה, על חבריה? מה למשל את זוכרת מעולמם של סבא וסבתא? האם אפשר עדיין לברר?

 

עכשיו כשאבא בן שבעים, או שהסבתא מתקרבת לגבורות, עכשיו הזמן לשבת ולשמוע את הסיפור שלהם. להקשיב בסבלנות, לאסוף את שלל הסיפורים בצורה מסודרת ומובנית, ולכנס אותם לספר, שיהפוך לסיפור חייהם, ויהווה מתנה שאין לה תחליף, עבורכם ועבור ילדכם ונכדכם.

במפגש אישי, ברגש ובהקשבה, אאסוף יחד אתכם את הסיפורים, ואהפוך אותם לספר אחד, יחיד ומיוחד, שיהיה הסיפור שלכם.

 

שמי יאיר אונא, תחקירן דוקומנטארי במקצועי, ולפני כחודשיים הגשמנו משפחתי ואני חלום עברנו לגור בגליל. במסגרת 12 השנים האחרונות, בעבודות התחקיר השונות בתחום הקולנוע והטלוויזיה, פגשתי באנשים רבים שונים, ובמפגשי עמם, פגשתי אין ספור סיפורי חיים, שרובם לא סופרו מעולם, גם לא לבני משפחתם הקרובה.

 

אשמח לפגוש בכם, לצאת לדרך שבראשיתה נחשוב יחד כיצד לספר את הסיפור, ובסופה נוציא לאור את ספרכם. ייתכן, ויהיה מי שיבחר דווקא לספר את הסיפור שלו למצלמה, ויחד נפיק סרט קצר ובו נגולל את סיפור חייו, הכל נתון לשיקול דעתכם.

וגם אם יש מי שיקירו כבר איננו, ובכל זאת היה רוצה לנסות ולספר את סיפורו כספר זיכרון, גם בזאת אוכל לסייע ולכתוב את הסיפור יחד איתכם.

 

 

052-8701279

yairyna@netvision.net.il

תובל, ד.נ בקעת בית הכרם

 

 

ולסיום, משהו אחרון ושונה לחלוטין:

 

אם בנכם או בתכם עומדים לחגוג בקרוב בר\בת מצווה, ומעוניינים לעלות לתורה וללמוד את מנגינת ההפטרה, אוכל ללמד אותם את המנגינה ולהכינם לקראת הטקס בבית הכנסת. אינני אדם דתי, וככזה, הלימוד נעשה ממקום מכבד, ולא מאיים, ומהווה חוויה מרגשת עבור הנער או הנערה.

 

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן