כלבלאב


כפרניק אתר אינטרנט קהילתי כפר ורדים גליל מערבי

 

 

חדשות כלבלאב

 

 

 

כפרניק 1%20-%20%D7%A1%D7%98%D7%99%D7%A5 כלבלאב

 

סטיץ' – התחלנו את השבוע עם אחד האימוצים המרגשים מזה זמן, של סטיץ' המופלאה שלנו. כלבה יפהפיה שהגיע אלינו לעמותה לפני כ- 8 חודשים עם אנרגיות בלתי נלאות. אומצה ע"י עודד קורן מצרופה שיש לו חוה עם סוסים וקיבלנו הבטחה שהכלבה תטופל כמו מלכה.

 

 

 

 

כפרניק 2%20-%20%D7%9E%D7%A0%D7%99 כלבלאב

 

מני – גורון פינצ'ר קטן וחמוד שהגיע אלינו לפני כחודש מההסגר. רוב הזמן שהה במשרד בשל טיפול אנטיביוטי שקיבל. אומץ בשישי על ידי משפחת יונס מעצמון שהגיעו אלינו דרך היכרותם עם העמותה והיכרות פועלה של רונית שלנו בעמותה.

 

 

 

כפרניק 3%20-%20%D7%93%D7%99%D7%A0%D7%94 כלבלאב

 

דינה – גורה שלישית מתוך חמשת הגורים שהיו באומנה אצל ענת מכפר חנניה. אומצה אתמול במסגרת הפנינג האימוץ בצורית על ידי משפחת צ"וקולטיאנסקי הנחמדה מגילון עבור הסבתא. ראו את התמונה הנפלאה שקיבלנו הבוקר.

 

 

 

 

כפרניק 4%20-%20%D7%A1%D7%95%D7%A7%D7%A8%D7%98%D7%A1 כלבלאב

 

סוקרטס – שהיה באומנה אצל לאורה מגיל 3-4 חודשים אומץ אתמול במסגרת הפנינג האימוץ בצורית ע"י משפחת דגן מגילון שהיו מוכנים לוותר על קניית כלב צ'או צ'או שתמיד היה להם, בעבור סוקרטס המדהים שלנו. אני בטוחה שמהר מאוד הם יגלו שסוקרטס שווה הרבה יותר מכלב מהונדס גנטית.

 

 

 

 

כפרניק 5%20-%20%D7%A0%D7%95%D7%A2%D7%94 כלבלאב

 

נועה – היפהפיה והמג'ונג'נת הגיעה אלינו לפני כחודש מההסגר ונלחמה בתחילת כל תורנות על תשומת הלב של התורנים על ידי משיכת הבגדים. אומצה אתמול במסגרת הפנינג האימוץ ע"י זוג חמוד מגילון, אפרת ומיכה גפן שהתאהבו בה ברגע שראו אותה.

 

 

 

כפרניק 6%20-%20%D7%91%D7%90%D7%92%D7%99 כלבלאב

 

באגי – באגי הקופצני והאנרגטי הגיע אלינו לעמותה לפני כשנתיים ומאז הספיק להיות מאומץ פעמיים ולחזור לעמותה. אומץ אתמול בהפנינג האימוץ ע"י משפחה מראש הניקרה. אנו מקווים שסוף סוף הגיע באגי אל המנוחה ואל הנחלה שמגיעה לו.

 

 

כפרניק 7%20-%20%D7%92%D7%95%D7%A8%D7%94 כלבלאב

 

גורה ללא שם שהיתה באומנה אצל זיו (נו נו נו לזיו) שנמצאה יחד עם אחיה לפני כחודשיים בחוסן ע"י הדס להב. אומצה אתמול במסגרת הפנינג האימוץ ע"י זוג חמוד מכרמיאל שהתאהבו בה ובמשך שעה ארוכה רק ישבו וליטפו אותה לפני שהכריזו שזהו זה, היא חוזרת איתם.

 

 

 

כפרניק 8%20-%20%D7%90%D7%9E%D7%94 כלבלאב

 

אמה – הגורה התשיעית מתוך עשרת הגורים שננטשו בתחת הסעה ביסעור והיתה באומנה אצל אלונה תומר. אומצה רשמית אתמול ע"י משפחת תומר לאחר שהועד סיכם סל אימוץ מופחת למתנדבי העמותה. מזל טוב למשפחת תומר.

 

 

***

 

כלבים חדשים בכלביה

1. למון – חדשה ישנה שאומצה לפני כשבועיים הוחזרה בשבת. המאמצים טוענים שגילתה תוקפנות כלפי הילדים. לנו קצת קשה להאמין שכלבה כל כך מתוקה ועדינה יכולה לגלות סימני תוקפנות. ננסה להנעים עליה את חזרתה לעמותה.

2. לילה – פינצ'רית קטנה ומפוחדת שחזרה מפרויקט גילעם לאומנה אצל רותם בכרמיאל ובשבת הוחזרה לעמותה. לצורך הסתגלות הכנסנו אותה לכלוב עםיוני וטראמפ.

סיפורי אומנות

בשבת האחרונה, רגע לפני היציאה מיסעור להפנינג אימוץ בצורית הגיעו אב ובנו מאחד הכפרים ורצו לזרוק כלבה צעירה בהסגר, שהיה סגור. תושייתם של זיו ואיילת עזרה לכך שלא ייקחו אותה ויזרקו אותה במקום נטוש, ועוד הצליחו לחלץ מהם 150 ש"ח על הנטישה.

לכלבה ניתן השם המקסים ערבה ע"י איילת והיא לקחה אותה איתה לאומנה הביתה.

כל הכבוד לזיו ובמיוחד לאיילת שלא ויתרה על הכלבה ולא נתנה לנוטשים לקחת אותה בחזרה.

 

סיפורים עצובים

1. לפני כחודשיים קיבלנו קריאה על חמישה גורים שנמצאים בשקית בראמה. במזל רב הצלחנו להצילם לפני שמתו מחנק והם הועברו לאומנה למאיה. לאחר כשבועיים התגלה כי יש להם סקאביאס והם טופלו במשך כחודש עד להחלמתם. אם זה לא היה מספיק, נאלצנו להפרידם ולהעבירם לאומנות חדשות. אז גם קיבלו את שמותיהם המתוקים ברוח ט"ו בשבט: שקד, לוז, בוטן, קשיו ופקאן. ואז, כשחשבנו שמזלם מתחיל להשתנות לטובה, החלו להראות סימני מחלה (שלשולים והקאות) ואחד אחר השני הגיעו לאורלי ולערן שטיפלו בהם במסירות ועשו הכל בכדי הצילם אבל זה כנראה היה כבר יותר מדי עבורם, ואף אחד מהם לא שרד.
אנו מתנחמים בכך שהצלחנו להצילם ממוות נוראי בחנק ונתנו להם יחס חם ואוהב בחודשיים שחיו.

 

2. נחישות: בתורנות של חמישי האחרון ברח נחישות מהחצר האחורית. איילת שהיתה בחצר הקדמית ראתה מעבר לשער הנעול (שהיה נעול בשל הנוהל שנקבע בעקבות החטיפה הקודמת של נחישות) בחור שתופס את נחישות בקולרו ולוקח אותו לעבר רכבו שחנה בסמוך. בשל מהירות התרחשות העניינים איילת הצליחה רק לראות את האדם ואת הרכב שנוסע מהמקום.
אתמול הגשנו תלונה במשטרת עכו ואנו מקווים שהמשטרה תוכל להוציא מידע מסייע ממצלמות האבטחה של תחנת הדלק והמפעל שליד העמותה. במקביל פנינו לחבר'ה שמכירים את פעילות הכלבים לקרבות באיזורינו בתקווה שיוכלו לסייע, יובל מנדלוביץ ופרויקט יהב.

כל רעיון נוסף לדרך פעילות, קשרים שיש לכל אחד וכל דבר שעולה על דעתכם שיכול אולי לסייע אז אנא שתפו.

חדשות נוספות

1. מתנדבים חדשים: סמדר שרצקי – הגיעה אלינו משכניה יחד עם בנה ולאחר תורנות אחת הבין הבן שזה לא בשבילו אך סמדר החליטה שזה כן בשבילה. תודה לסמדר על הצטרפותה לנבחרת כלבלאב. נאחל להן בהצלחה והשתלבות מהירה

 

2. פעילות בקהילה: בשישי האחרון הגיעה שכבת בר מצווה עברון יחד עם מאשה שיזמה פעילות זו בקרב בני הנוער בקיבוץ. הם קיבלו הסבר על הכלביה והכלבים וטיילו עם הכלבים. לא ברור מי נהנה יותר, הכלבים או הילדים. פעילות המשך עליה אנו עובדים: הפנינג אימוץ בעברון. קדימה מאשה, אני מחכה לתאריך.

 

3. בשבת קיימנו הפנינג אימוץ בצורית אותו הלבשנו על פעילות ט"ו בשבט ביישוב.

במסגרת ההפנינג אומצו 5 כלבים, ראו בפרק האימוצים.

תודה לכל המתנדבים שתרמו להצלחת האירוע בהסעות, בשמירה על הכלבים באירוע, בהסברים ובאוירה הטובה שהיתה: ניבה, אלמוג, דניאל, איילת, שי, לאורה, תום, מאיה, אביב, חן ואורי, נוגה וליהי וענת.

אנו ממשיכים לחפש אירועים יישוביים להתלבש עליהם ולקיים אירועים נוספים.
נשמח לקבל מכם מידע על כל אירוע שמתוכנן.

 

עדכוני פייסבוק

במסגרת פעילות הגדלת חשיפת דף הפייסבוק שלנו, פרסמנו בתחילת השבוע בפייסבוק של ידיעות אחרונות פוסט מרגש על נחישות. חברתy-social שמסייעת לנו בתחום זה יצרה את הקשר עם ידיעות.
בעקבות הפרסום קיבלנו עוד כ- 200!!!! לייקים לדף העמותה, בפרק זמן של יומיים-שלושה, שזה מספר נהדר.
השמחה היתה יכולה להיות מושלמת, אילולא רצה הגורל ובחוסר מזל משווע נחישות לא היה נחטף מייד לאחר פרסום סיפורו.

אבל כפי שכבר נכתב ע"י רונית, אצלנו בעמותה תמיד שמחה ועצב בכפיפה אחת.

 

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן