40 יום לבחירות


דרוקמן אדיב: כנס נשים * חלה: רוח גבית מ”העבודה” *  כהן: ד”ר רוית אורן מספר 3 ברשימה

=======================================

כפרניק WhatsApp-Image-2018-09-20-at-20.39.05-300x255 40 יום לבחירות
עופר כהן וד”ר רוית אורן

עופר כהן, המתמודד לראשות מועצת כפר ורדים, הכריז על צירופה של ד”ר רוית אורן כמספר  3 לרשימת סיעת “מעוף”: אחריו ואחרי איתן היימן.

ד”ר אורן, בת 42, נשואה + 2, מתגוררת בכפר ורדים מזה 20 שנה, משמשת כסמנכ”לית בחברה תעשייתית מובילה במשק, מרצה מבוקשת בארץ ובחו”ל, מלווה ארגונים ומנהלים בתהליכים אסטרטגיים ואישיים, חוקרת ומייעצת בנושאי ניהול ומנהיגות והשפעתם על ביצועים ארגוניים. כמו כן, משמשת ד”ר אורן כחברת דירקטוריון במועצת המנהלים בארגון ממשלתי וכנציגת ציבור מעסיקים בבית הדין לעבודה.

“כפר ורדים הוא ביתי כמעט מחצית מחיי”, אמרה ד”ר אורן. “הוא המקום בו גדלו והתחנכו שני ילדיי. כפר ורדים הוא המפלט שלי, השקט שאליו אני חוזרת יום יום לאחר יום עבודה תובעני. ההצטרפות לסיעת מעוף הייתה מהלך טבעי בעבורי, שכן עתידו של הכפר חשוב לי, וברצוני כי הכפר שבו חייתי עד היום ישמור על אופיו הייחודי גם בהמשך, ויחד עם זאת יעבור את ההתאמות וההתפתחות הטבעית שעליו לעבור על-מנת להתאים גם לשנים הבאות ולשינויים באוכלוסיית הכפר וצרכיה.”

 

**

קרוב למאה נשים, וכמה גברים אמיצים, הגיעו בשישי שעבר בבוקר למרכז מארג לכנס “מנהיגות ועוצמה נשית”, אותו ארגנה קרן דרוקמן-אדיב המתמודדת לראשות מועצת כפר ורדים.

כפרניק IMG-20180916-WA0002-300x225 40 יום לבחירות
מימין: ד”ר מורן ירחי, קרן דרוקמן אדיב, ד”ר מיכל הרשמן, ורד סויד, פרופ אסתר הרצוג ויערה די סגני.

את הכנס הנחתה ד”ר מיכל הרשמן מאוניברסיטת חיפה, והשתתפו בו ורד סויד יועצת לנושאי חברה ורווחה לראשי ממשלות, האנתרופולוגית פרופ׳ אסתר הרצוג, יערה די סיגני עורכת האקטואליה באתר “סלונה”, סמדר שלו מהטכניון וד”ר מורן ירחי מהמרכז הבינתחומי הרצליה.

דרוקמן- אדיב: “תודה לנשים המנהיגות שפתחו לנו צוהר לעולמן ושיתפו אותנו. נהנינו ממפגש מעצים ומעורר השראה. לקחנו מהמפגש אתכן המון צידה לדרך, זוויות מבט שונות על החיים, על טיבה של הישגיות ועל האתגרים שעומדים בפני נשים פורצות דרך”.

 

צילום: אלעד דרוקמן

 

**

עופר חלה, המועמד לראשות המועצה, נבחר לאחרונה גם כיו”ר סיעת “אופק בתנופה” בשמה המחודש, כאשר לדבריו עשרות רבות של חברים חדשים מצטרפים בימים אלו לסיעה המחודשת. בימים הקרובים תערוך הסיעה בחירות פנימיות לרשימה למועצה. חלה החליף את מאיר גרינפלד שהיה שנים רבות יו”ר הסיעה.

כפרניק 2018920-300x200 40 יום לבחירות
עופר חלה ואבי גבאי

כחלק מחברותו במפלגת העבודה, נפגש חלה עם יו”ר מפלגת העבודה והמחנה הציוני אבי גבאי שהבטיח לסייע לו בכל דבר ועניין ולקדם את ענייני הכפר בכל מקום בו יוכל לסייע וכן עם ח”כ איציק שמולי שעומד בראש השדולה למען הגמלאים בכנסת שהבטיח והתחייב גם שיסייע לו בכל נושא קידום מעמד ואיכות החיים של הגמלאים בכפר וכן עם ח”כ עומר בר לב שיחד בחנו את נושא קידום מיגון הכפר מבחינה ביטחונית.

**

 

 

 

מטעמם של יורם איילון ואייל שמואלי לא נרשמו הפעם כל חדשות לפרסום.


4 תגובות

 1. אבי גבאי ??? הגב

  עופר חלה נשען על קנה רצוץ !!!

 2. עץ יחוסין הגב

  1. רוית אורן……
  2……
  3. והכל מתנהל איפה??
  4. מי עוד בדרך?

 3. Kramik הגב

  ….. שותף לחיאלי סיוון להףסקת פסטיבל הקרמינקה שהיה ידוע בכל ישראל כולו

 4. עפר כהן ונורית שפירא היו שותפים הגב

  ודינה שחר שהייתה מנהלת האמנים בצריף הירוק לא מתביישת ומצטרפת לסיעה של סיוון יחיאלי.
  אין גבול …. גם בפוליטיקה המקומית.

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן