שר האוצר ביקר בשלומי

אביגדור ליברמן: אישרנו תכנית מיגון הצפון * גבי נעמן: בונים שכונה שלמה צמוד לגדר הגבול


 

 

שר האוצר ויו”ר ישראל ביתנו, אביגדור ליברמן, ביקר השבוע בשלומי יחד עם חלק מחברי סיעת ישראל ביתנו. במהלך הסיור נפגש שר האוצר עם ראש מועצת שלומי גבי נעמן, אביחי שטרן ראש עיריית קריית שמונה, דוד אזולאי ראש מועצת מטולה ואישי ציבור נוספים.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-08-26-at-13.34.54-scaled שר האוצר ביקר בשלומי
שר האוצר בביקור בשלומי

 

 

בפגישה הועלתה בקשה מצד ראשי הרשויות לממש את תכנית החומש לצפון, ושורת השקעות חיוניות בכל תחומי החיים בצפון – תחבורה, תעשייה ותעסוקה, חינוך, תיירות ועוד.

שר האוצר סקר את תקציב המדינה ואת חשיבותו הרבה לכלכלה ולחברה הישראלית; ובהמשך יצאו השר ואנשי הצפון לסיור בשכונה החדשה בשלומי הנבנית בסמוך לגדר הגבול.

  

 

בהצהרה לתקשורת אמר ליברמן: ״התקציב שאושר הוא התקציב החברתי ביותר בתולדות ישראל. הוספנו מיליארד שקלים למערכת החינוך, מתוכם 300 מיליון שקלים לסגירת הפערים בין הפריפריה למרכז. הוספנו תקנים ואישור לגייס שוטרים נוספים ולחזק את התחנות.

“אני מבקש להודות לראש המועצה, גבי נעמן, על האירוח. אני מתרשם מהתנופה ומהפיתוח בשלומי. אחרי מריחה של כמה שנים, ממשלת השינוי אישרה את תכנית מיגון הצפון. אפשר לשמוע פה מאחורי את הטרקטורים ורואים את הגדר שהולכת ונבנית. חייבים להכניס את התוכנית לקצב בנייה מואץ וזה מה שנעשה. תכנית מיגון הצפון לא רק תיתן ביטחון אלא גם תחזק את הפן החברתי – חיזוק המקלטים ואספקת מיגוניות לאנשים שאין ברשותם אמצעים לבנות בעצמם. אני בטוח שבביקור הבא שלי נראה עוד שינויים ואת המיגון הולך ומתפתח.״

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-08-26-at-13.34.52-scaled שר האוצר ביקר בשלומי
אביגדור ליברמן וגבי נעמן

 

נעמן: ״שר האוצר ליברמן הוא בן בית בשלומי, הוא לא מגיע רק בבחירות. אצלו מילה זו מילה. שר הביטחון הבטיח לנו 100 מיליון שקלים לבניית ממ”דים לישובים סמוכי הגדר ואכן אנחנו היום עומדים כאן כאשר שלומי בונה שכונה שלמה בצמוד לגדר הגבול של מדינת ישראל. שר האוצר מחזק אותנו נותן לנו כוח ואוויר למרות היום הקשה בו נרצח ילד בן 17. אני מודה לך מאוד כבוד השר. אני מקווה שתעביר את תקציב המדינה שהוא הערובה הביטחונית, החברתית והכלכלית למדינת ישראל.״

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן