קליפים גליליים

יגאל אוחיון ממעלות תרשיחא, לנה סוקולוב מכרמיאל, אלה דר משדה נחמיה ויובל מלכה משאר ישוב


 

ארבעה קליפים של “מוסיקאים בגליל” הופקו וצולמו על רקע נופי הגליל וביניהם הטבע העירוני של מעלות תרשיחא וכרמיאל, נהר הירדן, קיבוץ ומושב בגליל העליון. האמנים שנבחרו להשתתף בפרויקט: יגאל אוחיון ממעלות תרשיחא, לנה סוקולוב מכרמיאל, אלה דר משדה נחמיה ויובל מלכה משאר ישוב.

 

כפרניק 4443564988-scaled קליפים גליליים
יגאל אוחיון בקליפ אחרי המסכה

 

המיזם, “מוזיקאים בגליל”, הוקם ומנוהל על ידי הרשות לפיתוח הגליל יחד עם אמ”י וממומן על ידי המשרד לפיתוח הפריפריה הנגב והגליל – ובמסגרתו, אומנים תושבי הגליל קיבלו ליווי אישי של המלחין והמנצח רוני וייס והבמאי צדי צרפתי וזכו בהפקת קליפ לשיר חדש, קידום ממומן של יצירותיהם לקהלי יעד שונים ולגורמי מקצוע המבוצע על ידי חברת דיגיסטייג’.

במסגרת “מוסיקאים בגליל” עשרות מוסיקאים ויוצרים תושבי הגליל קיבלו מאמ”י חברות של שנה, כולל ייעוץ משפטי וליווי מקצועי. היוצרים, עברו בחינה של החומרים המוסיקליים, ראיונות מקצועיים ואישיים, מפגש קבוצתי, כיתות אמן עם הבמאי צדי צרפתי ומפגש עם אנשי מקצוע מתחום המוסיקה בארץ. מתוכם נבחרו ארבעה מוסיקאים שהגיעו לשלב ליווי מקצועי והפקות.

 

 

  

הנבחרים הנם:

יגאל אוחיון ממעלות תרשיחא, יוצר, מלחין ומפיק מוסיקלי, מנהל אמנותי, מייסד וראש קבוצת האמנים “קול יוצר” הפועל רבות לטיפוח וקידום יוצרים ואמנים צעירים.

 

 

 

מאחורי המסכה:

מילים: רננה ליש | לחן עיבוד והפקה מוסיקלית: יגאל אוחיון

זמרים: אושר שטרית .מיכאל פרץ .אופיר עשור. שימי דוד. קובי אלקובי. אוריין שוקרון. דוד אזולי. דודו אסרף. רון אוצ’רי. ליאת בן דרור. נטלי בראל. ניב חזן. מיאל מסאורי. יאיר כהן. רומן דניסנקו.

גיטרות, תכנותים ומיקס: מורן איפרגן
כינור, עוד, בוזוקי: אורי שפי
גיטרה חשמלית: כפיר אוחיון

קליפ: Digistage
הפקה: שחר לוסקי
צילום: אביב לוסקי, עידן דמארי
בימוי: אביב לוסקי
עריכה: עידן דמארי

הקליפ צולם בטבע העירוני במעלות תרשיחא. הוקלט באולפני קומפאס.

**

 

לנה סוקולוב, מכרמיאל. מנהלת אומנותית ומוסיקלית, זמרת, נגנית ויוצרת בסגנון קלאסי וג`אז ומורה לפיתוח קול והרכבים ווקליים.

יובל מלכה, משאר ישוב. וירטואוז’ גיטרה, עם טקסטים שנונים המציגים ישראליות עכשווית וסולן להקת ‘מלכה והנסיכים’ שמגישה “קוקטייל אסלי עם מלודיות ייחודיות וגיטרות עם תבלינים פיקנטיים”.

אלה דר משדה נחמיה. מוסיקאית, זמרת ומורה לפיתוח קול, מנחת סדנאות פרפורמנס, כתיבה והלחנת שירים.

 

ראש תחום תרבות ותיירות ברשות לפיתוח הגליל, גילה יעקבי גורביץ ציינה כי הרשות לפיתוח הגליל פועלת רבות לקידום הגליל במישורים שונים וביניהם חיזוק היוצרים והיצירה בגליל. כל משתתפי המיזם, הם יוצרים ומוסיקאים מוכשרים וייחודיים, אשר זוכים במסגרת המיזם לחשיפה ותמיכה במגוון דרכים, במיוחד בתקופה מאתגרת זו לכל תעשיית המוסיקה והתרבות בארץ ובגליל בפרט.

רינת גלאון, מנכ”לית אמ”י:  “בשם כל חברי א.מ.י. אני שמחה ונרגשת להיות שותפה לתהליך כה משמעותי וחשוב, בהובלת הרשות לפיתוח הגליל, המביא עימו פרי יצירותיהם של חברינו המוסיקאים המוכשרים תושבי הגליל. התהליך הארוך והמרגש  שהתקיים בתקופה מאתגרת זו  ותוצריו המצויינים, מובילים אותנו למסקנה המתבקשת שזוהי רק תחילת הדרך  בפתיחת דלת לאמנים ויוצרים נוספים וכמובן מזכירה לכולנו בתקופה זו  כי האמנות והתרבות הינן מרכיב חשוב והכרחי בחיינו”

רוני וייס, מלחין ומנצח, המנהל המוסיקלי של המיזם: “כתושב הגליל בעשור האחרון וכאיש מקצוע זכיתי להכיר, במסגרת המיזם מוסיקאים בגליל, את היוצרים הייחודיים מהגליל ואת הגליל גם כקרקע פורייה ליצירה, השפעה והשראה על אומנים ומוסיקאים רבים. זכיתי לעבוד עם היוצרים נפלאים וייחודיים. ארבעת השירים והקליפים שהופקו מספקים טעימה מסקרנת ליצירה מוסיקלית ברמה גבוהה, שלל סגנונות יצירה הנכתבת ומבוצעת בגליל”.

 

  

 

 

 

 

 

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן