עלטה בגולדן וילג’

תושבי הגולדן וילג': תאורת הרחוב פועלת רק עד חצות * היזם: בשל המצב נפעיל, זמנית, כל שעות החשיכה * המועצה: נוודא כי התאורה פועלת כל הלילה


 

מספר תושבי הגולדן וילג’ (אחוזת הורדים) בכפר ורדים פנו אלינו (אתר כפרניק) לאחרונה בבקשה “מוזרה”, שאכן נשארה בלתי פתורה (חלקית) גם לאחר התשובות…

 

התושבים, בצר להם, כתבו כי תאורת הרחוב פועלת כל ערב רק עד לשעה 00:06 (שש דקות אחר חצות הליל): קרי, חלק גדול משעות הלילה המתחם נמצא בעלטה.

לדברי התושבים, הם פנו בנושא לעו”ד יוסף עודה, יזם ובעלים של הגולדן וילג’ – אולם לא נענו.

לאחר מכן, פנו גם למועצה, אך המצב נשאר ללא שינוי.

 

 

כפרניק 7f031f92-001f-4199-8bb3-28fdf817e095-scaled עלטה בגולדן וילג'
הגולדן וילג’ מואר לפני חצות

 

 

כפרניק 02fe65d8-e008-4dc2-91b8-8ff23458f77b-scaled עלטה בגולדן וילג'
הגולדן וילג’ לאחר חצות: חושך

 

בפניה מסודרת של אתר כפרניק, התקבלו התגובות הבאות:

 

עו”ד עודה:

בשל המצב המיוחד נדאג לתאורה מלאה במשך כל שעות הלילה.

לאחר סיום מצב החירום נחזיר את המצב לקדמותו.

לידיעתך ולידיעת הקוראים שכונת גולדן וילג’ היא השכונה היחידה בכפר הורדים שתאורת הרחובות אינה ממומנת ע”י המועצה !!!

אני אישית משלם את חשבונות החשמל ללא השתתפות מצד המועצה או מצד הדיירים.

 

 

מ.מ. כפר ורדים:

למועצה הגיעה פניה לפני מספר ימים ובעקבותיה נעשתה פניה ליזם ולדבריו יפעל כך שהתאורה תפעל במשך כל שעות החשיכה. המועצה תוודא שכך קורה.

 


3 תגובות

 1. אור מרוני הגב

  לא הבנתי, הם לא תושבי הכפר? מה זאת אומרת שהמועצה לא מממנת תאורת רחוב?

 2. בנץ הגב

  לאיזה רמה ירודה מגיע היזם הזה,… ממרר את חיי לקוחותיו …., מנצל היטב את חולשת הרשות..

 3. דוח המבקר הגב

  עצוב מאד שעדיין לא נפתרה בעיית שכונת הגולדן ווילג’. לא מתאים ליישוב ברמה סוציואקונומית 9. למעשה עולה שפיסת הקרקע עליה יושבת שכונת הגולדן ווילג’ היא שטח פרטי של היזם מכאן שלמועצה אין אפשרות להתערב באפן מלא, והדיירים הראשונים שקנו שם את בתיהם בכסף מלא לפני משהו בסביבות 20 שנה, לא טרחו לבדוק לאן הם נכנסים – שטח שהיה מוקצה לדיור מוגן ושנמכר כשכונה רגילה כאשר חוק “דיור מוגן” עדיין לא מאושר. אז אין ברירה צריך להכניס את היד לכיס ולהגיע לפשרה. ומותר למועצה להתערב אבל לא בלי התושבים. די מביך במבט מהצד.
  ויש עוד מוקדים שדורשים טיפול הולם ועל כך אחרי המלחמה. המלחמה הכניסה את המדינה לשיתוק. אבל מצד שני לפחות בכל הקשור לצפון זו הזדמנות טובה להתיישב ולחשוב על אחרי המלחמה. והאזור שלנו בינתיים שקט והפעם בגלל שאנחנו פריפריה שלא מעניינת את שאר המדינה. כך שאין צורך לשאול אם כן להפגיז או לא לרסק את עמדות החיזבאללה כאשר מישהו שמה בטעות רק הרים ראש מחוץ לחפירה או שלח חולית מתאבדים לחצות את הגדר אלינו. ומעל הכול, רק שנדע להחזיר הביתה את החטופים שנשארו אי שם ברצועת עזה. זה עניין של משא ומתן – החשוב ברמה הלאומית והאחר במסגרת המקומית.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן