עופר כהן ואיתן היימןתגבור משמעותי לסיעת מעוף בראשות עופר כהן: איתן היימן, לשעבר סגנו של רון מוסקוביץ, הצטרף כמספר 2 ברשימה

 

סיעת יחד בראשות יורם איילון חנכה את המטה במרכז המסחרי

**

למרות התנהלות המנומנמת משהו (ויש האומרים קלישאתית…) של מערכת הבחירות למ.מ כפר ורדים – התבשרנו השבוע כי איתן היימן חבר לעופר כהן ויוצב כמספר 2 ברשימת “מעוף”.

היימן (60) ניסה להתמודד על ראשות המועצה בבחירות 2003, אולם מספר שבועות לפני הבחירות חבר לרון מוסקוביץ כשני ברשימה, וכיהן רוב הקדנציה כסגן ראש המועצה.

איתן היימן הוא הבעלים והמנכ”ל של חברת “נתיב מערכות ניהול” המתמחה במתן ייעוץ כלכלי לעיריות ומועצות בתחום התקציב המוניציפלי בכלל, ובפרט בתקציבי חינוך ורווחה. בעבר היה מנהל הכספים של מפעלי קבוץ סאסא: פלסן וסאסא -טק וכיום גם דירקטור בעמותות שונות.

לדברי היימן, מצא בעופר כהן את התכונות הנכונות להובלת כפר ורדים, את האהבה לתושבים והנכונות לשאת באחריות הכבדה לדאגה לכולם ולפעול במרץ לפיתוח היישוב, לצד היכולת לאחד כוחות בין כלל הגורמים ולהמשיך לעבוד קשה בכל תחומי הקהילה.

כפרניק of11-300x226 עופר כהן ואיתן היימן
סיעת מעוף 2018: עופר כהן ואיתן היימן

“אין לי ספק שלעופר כהן יש את היכולת, הכישורים, ההשכלה, הניסיון המוניציפלי והאנרגיה הנדרשת להצליח במשימות העומדות מולנו” אמר השבוע היימן.

עופר כהן: “איתן הוא נכס לכפר ומביא איתו ניסיון של עשרות שנים בליווי רשויות, עיריות ומועצות רבות בתקציבים ובתחומים כלכליים חיוניים, לצד ניסיון רב כדירקטור בגופים רבים, ידע וקשרים אותם יעמיד לרשות כפר ורדים”.

 

שאר המועמדים טרם הרכיבו /חשפו את רשימותיהם, להוציא את שרונה שלו מאייר, מספר 2 של אייל שמואלי.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2018-08-21-at-11.23.32-300x226 עופר כהן ואיתן היימן
בחירות 2018: מטה הבחירות של יורם איילון וסיעת יחד

סיעת “יחד” בראשות יורם איילון, חנכה השבוע את מטה הבחירות, במרכז המסחרי, צמוד למשרדי המועצה. במטה חברים: אבי לזרוף (מנהל המטה) אורי שלוש, דותן שלום, משה לפל, יהודית בייקר, רואי בייקר, עוז רמון, יונתן ברוש, עמית קמחי ועוד.

איילון נפגש לאחרונה שוב עם שר הכלכלה, אלי כהן, בנושא הקמת אזור התעשייה המשותף עם מעלות תרשיחא. השניים סיכמו על המשך המפגשים.

 

 

למרות פנייתנו, שאר המועמדים לא דיווחו על פעילות חדשותית.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2018-08-21-at-13.38.44-300x225 עופר כהן ואיתן היימן
חוג בית בקונדיטוריה מעדניה נועלוש

יש לציין כי במשך כל השבוע נערכים ויערכו חוגי בית של כל המועמדים וסיעת הירוקים ב”נועלוש” –

קונדיטוריה ומעדניה. לדברי מוטי יפרח, מבעלי המקום, הדבר נעשה ביוזמתו והוא גם דואג לכיבוד ושתיה על חשבון הבית.

שאפו למוטי ולנועה יפרח על האירוח והרוח הדמוקרטית!

השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן