סולידריות גלילית


הרשות לפיתוח הגליל: אתר למוצרי חקלאות * Daytripper: שיווק לספקים קטנים * זמן גליל מערבי: מתנות לחג

 

כפרניק 112109097-scaled סולידריות גלילית
הרשות לפיתוח הגליל עוזרת לחקלאים במשבר

 

בעקבות משבר הקורונה החליטו ברשות לפיתוח הגליל ובמשרד לפיתוח הפריפריה, הנגב והגליל לצאת ביוזמה שתעזור לחקלאים והיצרנים להציע לציבור טעימה גלילית.

מדובר ביוזמה חדשה, המרכזת את החקלאים והיצרנים של הגליל, הגולן והעמקים בפלטפורמה אחת, בה יוצגו, ושממנה יוכלו להזמין צרכנים מכל הארץ, לקנות מוצרי מזון, תוצרת חקלאית מהשדה לשולחן, מארזים לחג ומוצרים איכותיים, ולסייע להם לצלוח את המשבר.

ניתן להזמין יינות מיקבים, מגוון גבינות עזים, כבשים ובקר, שמן זית ומוצריו כגון סבונים, שוקולדים בעבודת יד, מוצרי מאפה, מוצרי קוסמטיקה טבעית, ריבות, דבש, ממרחים מיוחדים ועוד. מעל למאה חקלאים ויצרנים כבר לוקחים חלק ביוזמה, שצפויה עוד לגדול עד ערב החג, רובם מציעים משלוחים ומארזים עד לבית הלקוח בכל הארץ.

גילה יעקבי גורביץ’, מנהלת תחום תיירות ותרבות ברשות לפיתוח הגליל סיפרה על הפרויקט:”  ברגע שהבנו את גודל המשבר שעומד לבוא על פתחם של החקלאים והיצרנים בכל רחבי הגליל, מיהרנו ליזום פרויקט שיקל  ויסייע בזמן המשבר,  גם ולהמשיך עם המיזם גם ביום שאחרי ולקבל במה לתוצרת המדהימה שלהם. זו אחת הדרכים שלנו לדאוג לתיירנים ולחקלאים ולתת הזדמנות לכל תושב בישראל לטעום את המוצרים הנהדרים, כך שלכל אחד יהיה קצת מהגליל בבית. וכשנוכל כולנו לצאת ולהמשיך לטייל בגליל

“אני בטוחה שהרבה מרוכשי התוצרת, ירצו להגיע אל החקלאי, אל אתר התיירות החקלאית, ליקבים, לבתי הבד, לחוות ולמרכזי המבקרים של החקלאים והיצרנים כדי להכיר וליהנות מעוד תוצרת משובחת מהגליל, הגולן והעמקים. אני מזמינה אתכם להיכנס לאתר ולמצוא מוצרים שיכנסו אליכם הביתה, לשולחן החג, ולחיי היום יום וכך גם לחזק את החקלאים כעת ואת התיירות החקלאית בהמשך”.

את המוצרים השונים ניתן למצוא באתר הרשות לפיתוח הגליל

 

**

 

עוזרים לקהילה

 

כפרניק 1121543688-scaled סולידריות גלילית
חברת Daytripper בעזרה לקהילה 

 

 

תחת הכותרת “עוזרים לקהילה”, חברת Daytripper הנותנת בדרך כלל שירות ימי כף לחברות ומשרדים ברחבי הארץ, הפכה את האתר שלה לפלטפורמה לשיווק ומכירה של כל הספקים והיצרנים הקטנים שבדרך כלל מקבלים באמצעותה שירותי תיירות, אך הפעם ללא תשלום!

מה צריך לעשות? לפנות לאתר עם פרטים אישיים וטלפון ובאותו יום יקימו עבור היצרן דף מכירות אקטיבי ויסייעו לו בעזרת הרשתות החברתיות ואתר החברה להגיע ללקוחות פוטנציאליים ללא תשלום.

כך שאם אתם יקבים, מחלבות, משתלות, יצרני שמן, יצרני ממתקי שוקולד, שפים, מאמנים ומטפלים באמצעות מדיה,  ובכלל יצרנים המחפשים במה למכור ולשרוד, זו הזדמנות פנטסטית וחינמית.

ניתן ליצור קשר עם sales@daytrp.com

אתר עוזרים לקהילה 

 

**

 

עמותת תיירות “זמן גליל מערבי” – מתנות לפסח בימי הקורונה

 

כפרניק 11215436-scaled סולידריות גלילית
זמן גליל מערבי – בזמן קורונה

 

 

בקיץ 2011 התאחדו להם אמנים, ייננים, גבנים, שפים, מוסיקאים, מורי דרך, בעלי מלאכה ותיירני בוטיק קטנים והקימו את “עמותת זמן גליל מערבי”, ששמה לה למטרה לקדם את התיירות במרחב, בדגש על העושר הקולינרי, התרבותי, ההיסטורי והגיאוגרפי של האזור.

העמותה, שצמחה מהשטח, הפכה עם השנים לשחקן מרכזי על מפת התיירות של הגליל המערבי, והיא עובדת בשיתוף פעולה עם ארגונים העוסקים בתיירות באזור, המועצות השונות, מלונאים ובעלי צימרים וכן עם הרשות לפיתוח הגליל, עמותת התיירות גליל מערבי, אשכול גליל מערבי ואף מהווה חלק מצוות החשיבה שהוקם לצורך בניית תוכנית אב תיירותית לאזור כולו.

עם פרוץ משבר התיירות החלה העמותה לשווק מארזי מתנות לחגי האביב שכולם תוצרת גלילית ואת כולם ניתן לקבל במשלוח הביתה – יין, שוקולדים, מוצרי קוסמטיקה ובריאות טבעית.

איך יוצרים קשר: נכנסים לאתר העמותה, בוחרים מוצר וההזמנה היא ישירות מול היצרן.


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן