מרכז לבעלי מוגבלות בגליל המערבי

אקים חיפה זכתה במכרז * מיכל סגל ודב גרוסמן: מוזמנים למפגש משפחות ב-22/5/22


 

משפחות יקרות,

לאחרונה זכתה עמותת אקים חיפה במכרז להפעלת מסגרות בקהילה עבור אנשים עם מוגבלות באשכול גליל מערבי.

המטרה לספק לאנשים עם מוגבלות ומשפחותיהם בכל רצף הגילאים שירותים איכותיים בתחומים מגוונים, כגון עיסוק ותעסוקה, פנאי, תכניות מעטפת, נופשונים, מרכזים למשפחה, מרכזים לחיים עצמאיים ועוד. שירותים אלו יכולים לתרום לשיפור מיומנויות אישיות, חברתיות ותעסוקתיות, למיצוי פוטנציאל, למימוש עצמי, לשיפור איכות החיים ולהגברת תחושת השייכות והקהילתיוּת.

אקים חיפה הינה עמותה הפועלת מעל 70 שנה ומספקת מגוון שירותים בתחומי החינוך, החברה והדיור בחיפה רבתי לאנשים עם מוגבלות. אמנם במרוצת השנים שירותי העמותה התמקדו באנשים עם מוגבלות שכלית-התפתחותית, אך לעמותה ניסיון רב בהפעלה של שירותים המיועדים לאנשים עם מגוון סוגים של מוגבלות – החל מאנשים עם נכויות פיזיות ברמות תפקוד שונות ואנשים על רצף האוטיזם, וכלה באנשים עם הפרעות נפשיות והפרעות התנהגות. בשנת 2020 אף שונה תקנון העמותה באופן רשמי והוגדר כי העמותה תספק שירותים לאנשים עם מוגבלות באשר הם.

העמותה פועלת ברוח הגישה ההומניסטית למען קיום חיים איכותיים לאנשים עם מוגבלות, דוגלת במתן תנאים ותמיכה למימוש היכולות הטמונות באדם ומאמינה בהשתלבות בחברה תוך קיום יחסי גומלין עם הסובבים. אנו שואפים שפעילותנו תהא מקצועית, עדכנית ויעילה, במטרה להוביל אנשים עם מוגבלות להשתלבות בקהילה בה הם חיים כאזרחים שווים ותוך קבלת תמיכות שונות בהתאם לצרכיהם ורצונם.

כוונתנו שבמרכז העשייה יעמוד האדם עצמו, שאיפותיו, חלומותיו, רצונותיו וצרכיו. מתוך כוונה זו, נשמח להזמינכם למפגש חשיפה בו נוכל להציג את עצמנו ואת פועלנו, ולהכיר ולשמוע אתכם – מהם הצרכיםהקיימים ואילו שירותים חסרים לילדיכם ולכם כמשפחה.

ראו הזמנה מצורפת. נשמח מאוד לראותכם,

מיכל סגל, מנכ”ל העמותה

דב גרוסמן, מוביל פרויקט גליל מערבי

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-05-18-at-18.07.55-scaled מרכז לבעלי מוגבלות בגליל המערבי
מפגש חשיפה להקמת מרכז לבעלי מוגבלות בגליל המערבי

 

 

 


השארת תגובה

Array
גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן