“ממריאות” בשלומי

אלי כהן: משרד המודיעין מתגייס למען בני נוער בפריפריה * גבי נעמן: מברך על חיזוק בנות ובני שלומי בתחום הסייבר והמודיעין


שר המודיעין אלי כהן ביקר השבוע בשלומי ונפגש עם ראש המועצה גבי נעמן. השניים סיירו ביישוב והשר קיבל סקירה אודות התפתחות הישוב ופתיחת מפעל רפאל שעתיד לקום בקרוב.

 

כפרניק 99032344-scaled "ממריאות" בשלומי
כהן ונעמן בפתח מפעל רפאל בשלומי. דוברות לשכת השר

 

במפגש גם סוכם כי בני ובנות נוער משלומי ממגזרים שונים, ישולבו במסגרת תכנית “ממריאות” להכשרה לשירות במערך הסייבר והמודיעין של שב”כ, מוסד ואמ”ן.

מסלול “ממריאות”, קיבל השנה תוספת תקציב משמעותית ומתרחב גם לבאר שבע. המסלול מיועד לתלמידות תיכון בכיתות י’-י”ב מהפריפריה, הבוחרות במסלול שירות לאומי-אזרחי – וזאת במטרה להכשיר וללוות את התלמידות לקראת גיוסן לתפקידי סייבר וטכנולוגיה משמעותיים בקהיליית המודיעין, וכך למצות את ההון האנושי בפריפריה.

 

  

כהן: “משרד המודיעין בראשותי מתגייס למען בני נוער בשלומי ואני שמח לקדם תכנית להכנתם לקראת גיוס לשירות מאתגר ומשמעותי ביחידות הסייבר והטכנולוגיה במוסד, שב”כ וצה”ל. אני מודה לראש המועצה גבי נעמן על הירתמותו. המיזם יסייע לבני הנוער להשתלב בתעשיית ההיי-טק בתום השירות”.

נעמן: “אני מבקש להודות מעומק לבי לשר על תמיכתו רבת השנים בישוב שלומי. זהו הביקור השלישי של השר בשלומי במהלך כהונתו, ביקור בו בישר לי בשורה נפלאה בדבר הפרויקט לחיזוק בנות ובני שלומי בתחום הסייבר, המודיעין וגיוס משמעותי לצה”ל. הנוער הנפלא בשלומי זוכה לחינוך מובחר ואנו רואים את התוצאות ברמת ההישגים, ההצטיינות, השאפתנות ורוח התרומה. מדינת ישראל מיטיבה להבין את הצורך להשקיע תקציבים בנוער הפריפריה המצטיין, השקעה שתשתלם בעתיד לחברה הישראלית כולה”

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן