כרגיל, פה אחד


מ.מ. כפר ורדים אישרה תב”רים: למגרשי טניס, למבנה משכל ולרכישת כלי נגינה * ראובן מלאך: הבסון והנבל, יוקרתיים ומיוחדים. תודה למועצה

 

 

כפרניק 1123544-scaled כרגיל, פה אחד
מ.מ. כפר ורדים: אישור תב”רים פה אחד

 

מליאת מועצה מקומית כפר ורדים שהתכנסה השבוע אישרה, פה אחד את התקציבים הבאים (תב”רים):

 

אושרו 277 אש”ח למגרשי טניס פתוחים. המימון מפיצוי חברת הביטוח, לאחר קריסת הבלון. ראש המועצה, אייל שמואלי, אמר כי בכוונת המרכז הקהילתי ומחלקת הספורט להשקיע ולקדם את ענף הטניס בכפר ורדים, הבאת מאמן ברמה גבוהה ומתן אפשרויות לכלל הציבור ליהנות ממשחק הטניס.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-07-18-at-10.36.09-scaled כרגיל, פה אחד

 

**

 

 אושר תב”ר על סך 200 אש”ח למבנה משכ”ל חדש מפיצוי חברת הביטוח. גם מבנה המשכ”ל, כמו הבלון, נפגע בסערה ( מקריסת עץ.)

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-03-13-at-12.18.04-scaled כרגיל, פה אחד
עץ קרס על המשכ”ל

 

 

**

 

אושר תב”ר על סך 100 אש”ח לרכישת נבל פדלים ובסון במימון: 50 אש”ח מקרן עזבונות והיתרה על סך 50 אש”ח מקרנות הרשות.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-08-13-at-19.18.29-scaled כרגיל, פה אחד
נעמי חת, תלמידת נבל בקונסרבטוריון כפר ורדים

 

ראובן מלאך, מנהל קונסרבטוריון כפר ורדים:

“קרן עיזבונות המדינה מעניקה סיוע לגופים העומדים בקריטריונים (מחמירים), והנה, כפר ורדים זכה לקבל סיוע ברכישת שני כלי נגינה יקרים, יוקרתיים ומיוחדים.

“זה שיש לנו מחלקה ווקאלית (פיתוח קול) עם 2 מורים מקצועיים, מחלקת גיטרות עם 3 מורים, מחלקת פסנתרים עם 5 מורים, מחלקת כלי הקשה עם 4 מורים לכלי הקשה ומחלקת כלי נשיפה עם 17 מורים לכלי נשיפה זה לא חדש ומה שנקרא Old news.

“החדשות הן שבשנה שעברה רכשנו את הנבל הראשון שלנו והקמנו את מחלקת הנבל (מכיתה א’ כבר אפשר להתחיל). כעת, כשהתקדמנו והתרחבנו – הגיעה העת לנבל קונצרטנטי מקצועי עם פדלים וזה קורה ממש עכשיו (ההזמנה). נבל שכזה נבנה עבורנו בהזמנה מיוחדת בצרפת ואם הכל ילך כשורה – יגיע אלינו בסביבות חודש דצמבר. מדובר על נבל מקצועי שאפשר יהיה לנגן ולהופיע איתו גם ביחד עם התזמורות שלנו (תזמורת הנוער ותזמורת הבוגרים “המלאכים של ראובן”). השבחת הקונסרבטוריון בנבל שכזה הנה ייחודית ולא בהרבה בתי מוזיקה/קונסרבטוריונים בארץ יש את כל הטוב הזה.

“הבסון הנו כלי נשיפה תזמורתי ואנו שמחים להרחיב את מחלקת הבסונים שלנו עם בסון מקצועי.

“אני שמח וגא על המפעל הזה ‘קונסרבטוריון כפר ורדים’, אני שמח שלאורך 21 שנים שאני מוביל את התחום המוזיקלי בכפר ורדים, קיבלתי תמיד רוח גבית מהמועצה, פרגון וסיוע. כל מי שמכיר אותי יודע שאיני אומר את מה שאיני חושב ולהיפך – אני אומר כל מה שאני חושב. אז תודה לך במשמרת הזו ידידי אייל שמואלי ראש המועצה. תודה כמובן לכל חברי המועצה ותודה מיוחדת לידידי אילן עמרם גזבר המועצה, שהתרוצץ והזיע לא מעט על מנת להביא לכך שהמהלך יעבור באופן תקין, זהיר ואחראי”.

 

 

 


3 תגובות

  1. אריק הגב

    מועצה מיותרת

  2. תכנית אסטרטגית לכפר ורדים | כפרניק הגב

    […] עוד במליאה: אושרו מספר תב”רים […]

  3. אילן הגב

    התמזל מזלנו ובכפר גרה אחת מנגניות הנבל הטובות בקנה מדה עולמי, עדינה הרעוז.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן