כל דאלים גבר?

הילדים גורשו ממגרש הכדורגל * הקודן למגרש יותקן בקרוב, תוגברו הסיורים והותקנו אמצעים סמויים


 

מספר תושבי כפר ורדים דווחו לאחרונה על המשך המאבק על השימוש במגרש הכדורגל העליון (מעל מגרשי הטניס) – כאשר צעירים מהסביבה מסלקים (לעיתים באיומים וקללות) ילדים מכפר ורדים מהמגרש.

 

כפרניק IMG_20230104_105437-scaled כל דאלים גבר?
מי ישחק על מגרש הכדורגל בכפר ורדים?

 

יקי טובי, אביו של אחד הילדים, מספר על אירוע קשה לאחרונה, שרק התערבותם של סער גולדשלגר סייר המועצה, ואייל אסף המשמש בהתנדבות כאחראי מגרשי הכדורגל בכפר – החזירה את הילדים למגרש. הטיפול, אגב, היה אלגנטי: כיבוי האורות במגרש. האורות (וילדי הכפר) חזרו לאחר שהצעירים הסתלקו ופינו את המקום…

לדברי עופר כהן, אב נוסף (וחבר מועצה), דווקא בתקופה האחרונה לא היו מקרים רבים של גירוש ילדים מהמגרש, וזאת בעיקר הודות לרכב הסיור של המועצה ששהה באזור המגרש בשעות הערב.

כזכור, לפני מספר חודשים דיווחנו על מקרה אלימות קשה על רקע זה, ובהמשך החליטה המועצה כבר בספטמבר (!) לנעול את המגרש במנעול “קודן”, כאשר השימוש יהיה מוסדר ובעיקר לפי גילאים. אלא שבינתיים, עד להסדרה ולאכיפה, החיכוך נמשך.

  

אייל אסף, המשמש בהתנדבות כאחראי מגרשי הכדורגל בכפר, מספר כי לאחרונה היתה גם פריצה למגרש התחתון (הרמת השערים הנעולים מציריהם) המיועד לחוגי הכדורגל. לדבריו, אמנם הוצבו בשני המגרשים שלטים עם שעות הפעילות לפי גילאים, אולם נדרשת לכך אכיפה, והוא מוזעק לעתים לעשות סדר ולשמור על הילדים. הוא מוסיף כי התקנת תאורה במגרשי הכדורגל / מיני פיץ בבתי הספר (תפן, אמירים וקשת) – תוכל לתת מענה ליותר משתמשים ואולי תוריד קצת לחץ מהמגרש העליון.

 

כפרניק IMG_20230104_105909-scaled כל דאלים גבר?
מגרש כדורגל תחתון: שעות הפעילות לפי קבוצות גיל

 

אייל שמואלי, ראש המועצה, מסר כי “מלבד חבר ששמע על האירוע והעביר וואטספ לא התקבלה שום פניה עם עדות ו/או תלונה למשטרה ולכן לא נוכל להתייחס. תוגברו הסיורים בשעות אחה”צ בדרך אשכר ותבור והותקנו אמצעים סמויים. נדגיש כי פניה למשטרה נחוצה מאוד בהמשך טיפול ולאחר מכן פניה לקב”טית המועצה. הקודן יותקן בקרוב מאוד”.

 

כפרניק IMG_20230104_11031600000-scaled כל דאלים גבר?
מגרש כדורגל עליון כפר ורדים: בקרוב המגרש יינעל ויותקן קודן

 

יש תושבים המחברים נושא מגרש הכדורגל, לביטחון האישי בכפר ורדים, בעיקר על רקע שתי הידיעות שהתפרסמו לאחרונה:

 מבוקש תושב כפר ורדים החשוד בניסיון לרצח,

מעבדת הסמים נחשפה ברחוב ארבל.

 

 
5 תגובות

 1. מפוכח הגב

  אין דו קיום.

 2. אין בטחון הגב

  הגיע הזמן להתפכח אין בטחון לתושבי הורדים לא קבט לא סייר הכל כלם פדי מריחות וביפורים

 3. נוח לראש המועצה הגב

  נוח לראש המועצה להוציא הודעות מנוכרות. הוא גם לא רוצה להיכנס לכל נושא משפחות הפשע. מנהיגות היא דווקא ברגעים הקשים.

 4. מנשה הגב

  א. מציע לשנות את שמו של רחוב ארבל לרחוב החממות..
  ב. חוסר מעש של ראש המועצה. מה שנדרש אינו עושה, ופיל לבן כמו נתיב אופניים מיותר וטםשי מבצע.. נבוא חשבון בבחירות הקרובות. כגודל הציפיות כך גודל האכזבה.

 5. משה פדיון הבן הגב

  ההפרעות במתקני הספורט זה לא דבר חדש וכיבוי אורות זה מצחיק, רק המשטרה יכולה לפתור את הבעיה.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן