חינוך וניקוז

רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי: מציעים תכניות חינוכיות לרשויות באזור


 

השבוע ערכה רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי כנס עבור מנהלי אגפי החינוך ברשויות אשר בשטחה. הכנס נועד להגברת המודעות למגוון תכניות חינוכיות המוצעות על ידי רשות הניקוז בשיתוף עם  גופים נוספים. בין הדוברים בכנס היו יו”ר ומנכ”לית רשות הניקוז – יורם ישראל ואורלי גבישי סוטו.

 

כפרניק 66575899-scaled חינוך וניקוז
מנהלי החינוך בגליל המערבי בכנס של רשות הניקוז

 

מנהלי אגפי החינוך ברשויות ונציגי אשכול רשויות גליל מערבי שנכחו באירוע, שמעו על מגוון התכניות המיועדות לטווח אוכלוסיה רחב: מערכות חינוך פורמאליות, בלתי פורמלית, הגיל השלישי, מגזר עסקי ועוד. בכנס הציגו מנהלים מהחברה להגנת הטבע ומרשות הטבע והגנים את כלל התוכניות המתרחשות והמוצעות בשטחי נחלי הגליל המערבי, הרשות הציעה למנהלי החינוך התאמת תכניות על פי צרכיהם.

  

 

אורלי גבישי סוטו מנכ”לית רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי: ” התחלנו תהליך חשיפה של כלל הפעילויות החינוכיות אשר הרשות יודעת להציע, חשוב לנו להדק את שיתופי הפעולה האזורים ולנצל את היכולת שלנו לראות את התמונה הכוללת. כדברי נלסון מנדלה, החינוך הוא הכלי העוצמתי ביותר לשנות את העולם. אנחנו עובדים קשה בשביל לשפר את שלנו. אנו רואים בהגברת המודעות, החינוך והאכיפה כלים משמעותיים לשיפור איכות החיים שלנו ולמניעת מפגעי פסולת להם אנו נחשפים בנחלים ואף פורסמו לאחרונה באמצעי התקשורת.”

 

כפרניק 66571325-scaled חינוך וניקוז
יורם ישראלי, יו”ר רשות ניקוז גליל מערבי

 

רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי מנקזת ומתפעלת נחלים החוצים 41 רשויות מקומיות ואזוריות, והיא הרשות המתכללת את כל פעילויות הניקוז והתחזוקה של הנחלים במרחב ומהווה גורם מייעץ לניקוז גם בתחום הרשויות המקומיות.

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן