הכה על הכביש ונעצר

אלימות בדרכים: כתב אישום נגד תושב תרשיחא על אלימות בכביש כנגד תושב אחר


 

משטרת ישראל: עצרנו נהג בחשד לתקיפת נהג אחר-רק על כך שניסה להעיר לו על הנסיעה עם אורות גבוהים. לאחרונה הוגש נגד החשוד כתב אישום חמור

 

כפרניק mishtara הכה על הכביש ונעצר
תחנת משטרת מעלות

 

 

לפני כשבוע וחצי התקבלה במשטרת ישראל תלונה מתושב תרשיחא אשר מסר כי בלילה קודם לכן נסע ברכבו בכביש מנהריה לתרשיחא ובמהלך הנסיעה הבחין ברכב שנסע אחריו, הפעיל אורות גבוהים וגרם לסינוור.

הנהג המסונוור ניסה לסמן לרכב שמאחוריו עם היד ובאמצעות אורות מהבהבים כי האור הגבוה מפריע לו מאוד בנהיגה. אלא שבתגובה עקף אותו הנהג החשוד וחסם את דרכו עם רכבו.

  

 

על-פי התלונה, לאחר מכן יצא החשוד מהרכב, ניגש למתלונן והחל להכות אותו באגרופים בפניו. לאחר שהמתלונן שאל אותו למה הוא נסע עם אורות גבוהים ענה לו החשוד :”אל תנהג בלילה”, איים עליו ואמר: “אתה לא מכיר אותי, אני גר כאן בשכונה, אני אשרוף אותך וירצח את משפחתך”.

כתוצאה מהמכות שקיבל נגרמו למתלונן חבלות בפניו ובגוף. משטרת ישראל פתחה במידי בחקירת האירוע החמור ותוך זמן קצר אותר החשוד ונעצר. מדובר בתושב תרשיחא בשנות ה20 לחייו שהועבר לחקירה במשטרת מעלות. במהלך החקירה הצליחו החוקרים לאסוף ראיות נגד החשוד בביצוע עבירות המיוחסות לו.

מעצרו הוארך מעת לעת בבית המשפט ולאחרונה הוגש נגדו כתב אישום חמור באמצעות חטיבת התביעות של המשטרה בגין תקיפה הגורמת חבלה ממש ואיומים. כמו כן הוגשה בקשה לעצור את החשוד עד תום ההליכים.

 

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן