בעקבות השיפוץ


מרפאת כללית כפר ורדים: שיפוץ מקיף, יותר שעות, רופאים נוספים ובקרוב גם רפואה משלימה

 

כפרניק 00453667-scaled בעקבות השיפוץ
כללית כפר ורדים אחרי השיפוץ

 

4,000 מבוטחי כללית המטופלים במרפאת כללית כפר ורדים יוכלו ליהנות מעתה מתנאי שירות משופרים, לאחר ששיפוץ נרחב שהתבצע במבצע בזק הביא לשדרוג משמעותי בנראות ובתנאים הפיזיים במרפאה הוותיקה.

השיפור הפיזי מוסיף לשירות האיכותי הניתן במקום על ידי מומחים ברפואת המשפחה שמלווים את המטופל מילדות עד זקנה. רפואת הילדים ביישוב כוללת את ד”ר עדי בן זאב וד”ר בלה ברקאי – רופאות ילדים עצמאיות וטיפת חלב ומעקב הריון ע”י אנה ניידיץ מנהלת הסיעוד במרפאה. בנוסף, הורחב השירות והוא כולל רפואה יועצת על ידי מגוון מומחים בתחומים שונים:

ד”ר אירנה מדניקוב מומחית באורתופדיה, ד”ר מנאל נסר אבו שקארה מומחית ברפואת נשים אשר מבצעת גם מעקבי הריון. בימים הקרובים מצטרף גם ד”ר עלא שנאתי מומחה ברפואת עור. בנוסף, מתוכננת הרחבת השירות במקום על ידי שלוחה של כללית רפואה משלימה שעתידה להתחיל לפעול בין כותלי המרפאה בחודשים הקרובים.

 

כפרניק 00889900-scaled בעקבות השיפוץ

 

ענבל נקר, המנהלת האדמיניסטרטיבית במרפאה מציינת כי בנוסף לשיפור הפיזי, הורחבו גם שעות מתן השירות במרפאה.

מדובר במרפאה המעורה מאד בקהילה ומאופיינת  באווירה משפחתית, בגישה כוללנית הרופא את המטופל כמכלול. בפרויקט ייחודי אותו יזם ד”ר זאב קלינסקי, משמשת המרפאה מזה שנים גם כגלרייה לאומנות. כמו כן, נערכות במרפאה סדנאות קידום בריאות, כגון עיסוי תינוקות (כשאין מגבלות קורונה).

 

צילום: דוברות כללית

 

(כתבה פרסומית)

 


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן