אורלי גבישי סוטו במקום שפרה בן דוד

חילופי מנכ"ליות ברשות הניקוז גליל מערבי * יורם ישראלי: בהצלחה לנכנסת ותודה ליוצאת


 

אורלי גבישי סוטו מונתה לתפקיד מנכ”ל רשות ניקוז גליל מערבי – ומחליפה את שפרה בן דוד שהיתה בתפקיד 15 שנה.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2020-12-20-at-08.42.53-scaled אורלי גבישי סוטו במקום שפרה בן דוד
אורלי גבישי סוטו, מנכ”לית רשות הניקוז. צילום: ריקי שרון

 

גבישי-סוטו, נשואה + 3 מקיבוץ חניתה, בעלת תואר ראשון בכלכלה וניהול, בוגרת קורסי דירקטורים, כלכלה וניהול פרויקטים. ובוגרת תכנית מעוז לעתודה ניהולית של משרד ראש הממשלה, משרד הפנים ואוניברסיטת הרווארד. שימשה עד לאחרונה כיו”ר חניתה אחזקות ובמקביל כיהנה כדירקטורית במשקי המפרץ ובמפעלים של תשלובת מילואות. כיהנה כחברת מליאת המועצה האזורית מטה אשר וניהלה שורה של תפקידים בתעשיה הקיבוצית.

 

 

 

  

גבישי-סוטו: “החורף הקודם הוכיח לצערנו, את חשיבותה של רשות הניקוז גליל מערבי כגוף משמעותי באזור. אני מודה למנכ”לית היוצאת, שפרה בן דוד, על תרומה לאזור. תודה לוועדת האיתור שבחרו בי לכהן בתפקיד.

“אני מביאה איתי ניסיון רב ומומחיות בניהול פרויקטים ותהליכים מורכבים בהיקפים גדולים, תחת אילוצי שטח בדגש על ניהול סיכונים בכפוף לרגולציה. היכרות עם העולם העסקי, חקלאות, שלטון מקומי ושלטון מרכזי כולל הובלה ושינוי של אופן החישוב של המדד הפריפריאלי בישראל.  בטוחה שנוכל לקדם את נושא הניקוז בגליל המערבי תוך שיתוף הציבור, התחשבות בצרכי הפיתוח לצד שמירה על ערכי הסביבה החשובים לכולנו”.

  

יורם ישראלי יו”ר רשות הניקוז: “אני מברך את המנכ”לית היוצאת הגב’ שפרה בן דוד על פועלה במשך שנים ארוכות. ומברך את אורלי על בחירתה לתפקיד. מאחל לה ולנו בהצלחה בהתמודדויות עם האתגרים ההולכים וגדלים.”

לאחרונה החלה רשות הניקוז להקים פרויקט ענק לעצירת הנגר במעלה נחל געתון, למניעת הצפות בנהריה.

 

  

רשות ניקוז גליל מערבי מטפלת ב-11 הנחלים הזורמים באזור הגליל המערבי, איתם עוד 35  אפיקים משניים, ו32- תעלות אזוריות. הרשות מספקת שירות ל-41 רשויות מקומיות בשטח הכולל אפיקי נחלים, יובלים, פלגים ותעלות אזוריות. תחום רשות ניקוז ונחלים גליל מערבי הוא למעלה מ- 400,000 ק”מ.
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן