אופנועים חדשים במד”א אשר

 האופנוענים החדשים של מגן דוד אדום: דור וקנין מיערה וסיימון גדבאן מתחנת ירכא


 

בסוף השבוע חנך מגן דוד אדום עשרה אופנועי חירום חדשים, במטרה לקצר את זמני התגובה ולשפר את המענה הרפואי של הארגון. שניים מהאופנועים הוצבו במרחב אשר: בירכא ויערה.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-05-25-at-20.02.14-scaled אופנועים חדשים במד"א אשר
רוכב יחידת האופנועים במד”א דור וקנין מיערה

 

את אחד האופנועים החדשים קיבל דור וקנין מיערה, חובש מתנדב במד”א. וקנין (22) המתנדב במגן דוד אדום כבר 8 שנים: “רוכבי יחידת האופנועים של מד”א נמצאים בכוננות 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע ומגיעים ראשונים לכל אירוע במטרה להעניק את הטיפול הרפואי המקצועי והמהיר ביותר. בזכות האופנוע החדש נקצר עוד יותר את זמני התגובה וניתן מענה רפואי טוב יותר לתושבים”.

  

 

גם חובש מד”א, סיימון גדבאן (28) מתחנת ירכא של מד”א, זכה לחנוך אופנוע החדש. גדבאן במד”א משנת 2017. לדבריו, האופנוע החדש שמזווד בציוד רפואי הכולל ציוד החייאה מתקדם, ללא ספק יהווה מכפיל כוח שיסייע לשיפור הטיפול הרפואי לחולים ולפצועים במרחב.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2021-05-25-at-20.02.42-scaled אופנועים חדשים במד"א אשר
רוכב יחידת האופנועים במד”א סיימון גדבאן

 

אלי בין, מנכ”ל מד”א: “בסוף השבוע הצטרפו עשרה אופנועים חדשים למאות אופנועי מד”א הפרוסים ברחבי הארץ ומצילים חיים יום יום שעה שעה. האופנועים החדשים מסייעים לנו לקצר את זמן התגובה ומאפשרים לנו להגיע מהר יותר למי שזקוק לעזרה רפואית. נמשיך ונפעל בכל דרך על מנת לקצר את זמני התגובה למען בריאות הציבור”.

יחידת האופנועים של מד”א הוקמה בשנת 2002 ומונה כיום מעל ל-650 כלים תלת-גלגליים וכבדים, אשר מזוודים בציוד רפואי מציל חיים הכולל בין היתר, מכשיר מפעם (דפיברילטור) ומזרק אפיפן לטיפול בהתקף אלרגיה ועוברים התאמה ייעודית לצרכי הארגון, על מנת להעניק סיוע רפואי ראשוני בשטח. על האופנוע מורכב סבל ייעודי וסירנה והוא נצבע בצבעי צהוב זוהר, על מנת להתבלט בכביש בעת חירום.

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן