ד”ר זיאד דבור, קוסמטיקה ורפואה טבעית

ד”ר זיאד דבור

 

כפרניק 2Q== ד"ר זיאד דבור, קוסמטיקה ורפואה טבעית

 

 

 

 

כפרניק dd4 ד"ר זיאד דבור, קוסמטיקה ורפואה טבעית

 

 

חברת ד"ר דבור מתמחה במחקר, פיתוח וייצור מוצרים טבעיים טיפוליים ולטיפוח העור והשיער, המשלבים טכנולוגיה חדשנית עם ניסיון של למעלה מ 30 שנה בפיתוח מוצרים ייחודיים לעור ומסורת גלילית של מאות שנים.

היכולות המדעיות והמחקריות מאפשרות לד"ר דבור לתת דחיפה סגולית חשובה מאד למסורת הגלילית עתיקת היומין של שימוש בצמחי מרפא להקלה, ריפוי וטיפוח.

ד"ר דבור מכניס את הטבע לצנצנת ברקיחה מדעית, אותנטית ומקנה למוצרים שלו בריאות, איכות ויוקרה.

במוצרים משולב ניסיון אדיר רב שנים של  מחקר ועשייה בהיותו הרוקח הראשי של צה"ל, לפיתוח וייצור נוסחאות מדעיות פעילות המבוססות על הזיקה הטבעית ביותר בין תמציות הצמחים לבין העור והשיער.

בד"ר דבור מכבדים את האדם, בעל החיים והסביבה ובכן המוצרים נקיים מכימיקלים מזיקים, ללא מרכיבים מן החי ולא נוסו על בעלי חיים.

המוצרים הצמחיים  של ד"ר דבור מבוססים על המרכיבים הצמחיים הטהורים והאיכותיים ביותר.

תהליכי זיקוק והפקה במקום מאפשרים לנו לאצור את סגולות המרפא והפעילות של הצמחים, כשהם בשיא נתינתם.

המוצרים עומדים בסטנדרטים הבינלאומיים המחמירים ביותר cGMP ,ISO,  ו-MEDICAL DEVICE.

 

בין מוצרי ד"ר דבור, מוצרי אנטי אייג'ינג המשלבים סחלב ועלי זית עם תמיכה קלינית מוכחת, מוצרים טיפוליים לבעיות עור מיוחדות כמו פסוריאזיס, דרמטיטיס, נשירת שיער, פצעי בגרות, יובש עורי ועוד….

ד"ר דבור מבסס את מוצרי הטיפוח הדרמוקוסמטיקה שלו על ידי נוסחה שהוא פיתח ובה שילוב מיוחד של סחלב (אורכידאה) ועלי זית הידועים בתוחלת החיים הארוכה שלהם. 

אורכידאה, סחלב, הוא צמח מרהיב ביופיו עם תוחלת חיים ארוכה ואלגנטיות מהממת. לסחלב יופי מפתה כפי שכל מי שאי פעם ראה אורכידאה יודע, זה הוא מראה שפשוט אי אפשר להתעלם ממנו. העין נמשכת אליו בחדווה והאף מצטרף אליה בשמחה.

כולם מסכימים כי לסחלב תכונות מיוחדות המקנות לו אריכות ימים ויכולת לספוח לחות מהאוויר ובכך להעניק לעור שלנו מראה קסום, להאיר וליפות אותו.

עלי הזית, מסמלים במסורת הדרוזית את הנצחיות והחיים לאלפי שנים. עלי הזית מקנים לעץ הזית חיים של כ-2000 שנה ועל פי מסורת זו יש בהם יכולת מיסטית להעניק את אריכות הימים לעץ הזית ולהפוך אותו לסמל של בריאות וחיים ארוכים.

ד"ר דבור מזמינה אותך לחוות את האנרגיות החיוביות במקום בו הטבע נוגע בנשמה, לעורר את כל החושים ואת הברק בעיניים למראה עוצר נשימה.

 

באזור הגליל המערבי לד"ר דבור שני מרכזים גדולים:

 

חורפיש:  04-9803722                            

בית ג'אן: 04-9803711

 

לאתר ד"ר דבור.

 

 

כפרניק  ד"ר זיאד דבור, קוסמטיקה ורפואה טבעית
כפרניק  ד"ר זיאד דבור, קוסמטיקה ורפואה טבעית

תגובות פייסבוק

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן