סו ג’וק בגליל המערבי

קצת עלי :

 חנן זנגר

יליד 1964, נשוי ואב לשלושה. גר בנווה זיו בגליל המערבי.

קרימינולוג, מטפל סו ג’וק בכיר,

מרצה מוסמך מטעם איגוד הסו ג’וק הבין לאומי

 

כפרניק aa9c9a01-783f-4e71-bbd6-6e327ffbc67b000000 סו ג'וק בגליל המערבי
חנן זנגר, סו ג’וק בגליל המערבי

 

050-5534984

 

במשך שמונה שנים הייתי אחראי לטיפול במתדון במכורים לסמים קשים בשני מרכזים, בירושלים ובאשדוד. תוך כדי העבודה השלמתי תואר שני בקרימינולוגיה, באוניברסיטה העברית בירושלים.

כשעברנו צפונה הפכתי תחביב למקצוע והתחלתי לעסוק בעבודות עץ, הקמתי את בינה בעץ. חברה לבניית בתי עץ, פרגולות ודקים, (עדיין אני נהנה מיום עבדה בשמש בין ימי הטיפול העמוסים.)

​אל הסו ג’וק נחשפתי כשאבא שלי התמודד עם גידול סרטני בגרון, מחובר לעורק הראשי, ואינו ניתן להסרה. הוא טופל בסו ג’וק ודמיון מודרך. התחלתי ללמוד סו ג’וק וההסכם שלי עם היקום היה שאם אבא שלי מת כמו שצפו הרופאים, כל הסו ג’וק הזה לא שווה כלום ואני ממשיך בדרכי. היקום עמד בחלקו בעסקה – אבא שלי יצא מהכימותרפיה וההקרנות, חזק, מחייך, עם כל השערות לראשו, כשהגידול קטן ב 50% ומנותק מהעורק אותו הוא סיכן. הגידול הפסיק להתפתח, ונשאר במקומו עד שהוא נפטר, 8 שנים מאוחר יותר ממשהו אחר.

 המשכתי והתפתחתי בתחום הסו ג’וק.

מההתחלה כמעט כל מי שנגעתי בו הרגיש הקלה מידית, הראש הפרקטי שלי קיבל פעם אחר פעם הוכחה שיש כאן משהו אמיתי, משהו שיודע להניע את יכולות הריפוי העצמי של הגוף. שיטה שיודעת להתחבר אל אברי הגוף, אל מערכות הגוף השונות, אל המערכות האנרגטיות של המרידיאניים והצ’קרות, אל הנפש, הכל דרך כפות הידיים והרגליים (ידיים בעיקר). ולהעביר מסרים מדויקים של ריפוי. שיטה ברורה, מדויקת ויעילה. קלה להבנה ועוצמתית מאוד בטיפול.

סיימתי את כל הלימודים האפשריים בארץ, השתתפתי בהשתלמויות בין לאומיות בהודו ובקפריסין, הוכשרתי כמורה מוסמך וכיום אני נמנה עם בכירי המטפלים בארץ בשיטה זו.

 

עוד על טיפו בסו ג’וק ותא לחץ חנן זנגר נווה זיו

 

050-5534984

 

 

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן