שנה טובה בתפן


מועצת תפן זכתה הפרס ניהול כספי תקין
חגי עינב

תעודת הוקרה על ניהול כספי תקין למועצת תפן

כפרניק 9907 שנה טובה בתפן

המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן, זכתה בתעודת הוקרה על ניהול כספי תקין לשנת 2010. שר הפנים אלי ישי ומנכ"ל משרדו עמרם קלעג'י העניקו לגזבר המועצה את התעודה בטקס חגיגי  שהתקיים בירושלים.

משרד הפנים מעניק מדי שנה פרס ותעודות הוקרה לרשויות מקומיות אשר עומדות ביעדי התקציב מבלי להיכנס לגרעון. הרשויות הזוכות נבחרות לאחר בדיקה מדוקדקת ועמידה בקריטריונים  שונים. את הפרס קיבל גזבר המועצה אדם עינב מידי שר הפנים אלי ישי ומנכ"ל המשרד עמרם קלעג'י בטקס חגיגי בבנייני האומה בירושלים.

צביקה כהן ראש המועצה בירך על הזכייה: "אנו שמחים לקבל את התעודה שמסמלת את החזון המלווה את המועצה כבר שנים רבות ולאורו היא מתנהלת. מינהל תקין נמצא בראש סדר העדיפויות וכן ניהול משאבי האנוש ומערך השירותים הניתנים על ידינו למפעלים בשטח המועצה. אנו פועלים בהתאם לתקציבים העומדים לרשותנו באופן מושכל, תוך בחינה מתמידה ולמידה של הנושאים הדורשים דגש מיוחד בניהול התקציב".

בתעודת ההוקרה, הניתנת מדי שנה ע"ש של חיים קוברסקי ז"ל, מנכ"ל משרד הפנים בעבר, צוין כי המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן זוכה בהוקרה על "ניהול אחראי של המערכת הכספית של הרשות".

****

כפרניק 9907_0 שנה טובה בתפן

המועצה המקומית התעשייתית מגדל תפן קיימה בתחילת השבוע הרמת כוסית לרגל השנה החדשה. באירוע השתתפו ראש המועצה צביקה כהן, חתן פרס ישראל והתעשיין שעומד מאחורי הקמת תפן סטף ורטהימר, ראש מועצת כפר ורדים סיון יחיאלי, ראש המועצה האזורית מעלה יוסף אבי קרמפה, עובדי המועצה המקומית, בעלי מפעלים ואנשי תעשייה מהאזור.

 

צביקה כהן: "אני מברך את עם ישראל בשנה טובה ומאחל לשנת שלום ושגשוג, שנה בה נראה את החייל השבוי גלעד שליט שב לחיק משפחתו בריא ושלם. אני מקווה שנמשיך בתנופת הפיתוח הנותנת פרנסה למשפחות רבות באזור".

 

 

תגובות פייסבוק


0 תגובות

 1. אורח/ת הגב

  ניהול תקין ?
  על מה המועצה הזאת בלי תושבים מוציאה את הכסף? על החלפת פרחים עונתית באיי התנועה , על תאורת רחובות? למה הכספים של הארנונה לא מתחלקים בין הרשויות השכנות המשרתות ציבור אזרחים אמיתי? איזה אינטרסים ציבוריים משרתת מועצת תפן? האם משקיעה בבקרת זיהום סביבתי? האם משקיעה במניעת הזיהום? מי מפקח על זה מלבד המפעלים עצמם? למה החתול שומר על השמנת ואף אחד לא מעיז לקחת את זה מידיה?

 2. אורח/ת הגב

  הפרס
  האם הפרס ניתן במדינת חלם?????

 3. אורח/ת הגב

  הוי נשמע על הפנים
  תפן פרס משרד הפנים. ראש מועצה משס. שר הפניפ משס.

 4. אורח/ת הגב

  אל תקרא למקום תפן כי אם סטפן.
  כל הכבוד לסטף.
  כל המדרכות בתפן צבועות
  הכבישים מסומנים
  ככרות לתפארת מדינת ישראל
  נקיון מופתי
  גינון נהדר
  ובקיצור אל תקרא למקום תפן כי אם סטפן.

 5. אורח/ת הגב

  תפן
  לפי מה שאני מבין כל היופי וההשקעה באזור תפן לא נעשו בכספי מדינה אלא בכסף פרטי.

 6. אורח/ת הגב

  כסף פרטי על אדמה ציבורית
  ההשקעות שנעשות בתפן מקורן מכספי ארנונות המפעלים במקום, האדמה שעליה נבנה איזור התעשיה-אינה קרקע פרטית אלא אדמת מינהל וכזו שהיתה שייכת לישובים ינוח וכיסרא וניתנה לסטף לפיתוח לפני הרבה שנים. סטף לא הפסיד מההשקעות אלו. את הכבישים והתשתיות למועצה מממן כל אחד מאתנו מהמיסים שכולנו משלמים. אף אחד לא רוצה לפגוע במפעלים אבל אין שום הצדקה לקיים מועצה מקומית שאין לה תושבים.

 7. אורח/ת הגב

  פרס?
  ראש מועצת תפן הוא איש של אליח ישי אז למה שהוא לא ייתן לו פרס? אגב מה היה הפרס הגדלת מענקי האיזון? מועצה בלי תושבים ובלי הוצאות, על איזה ניהול כספים תקין היא קבלה פרס? אפשר לנהל שם את החשבונות עם חשבוניה בעלת מקל אחד ולא לטעות בחישובים.
  כתריאליקה במייטבה

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן