תרגיל ביטחון במרכז הרפואי לגליל

כוחות כב"ה ומשטרה תרגלו מצב חירום בבית חולים נהריה * השתתפו: מפקד תחנת כבאות זבולון טפסר משנה גיל ברסנו, ומפקד תחנת משטרת נהריה סנ"צ בועז סמוכה


 

במרכז הרפואי לגליל התקיים השבוע תרגיל חירום בכיבוי אש, ששילב מתאר של שריפה משמעותית בשני מוקדים, כולל במחלקת אשפוז, יחד עם חילוץ לכודים תחת עשן סמיך אל מחוץ למבנה, באמצעות סולמות. כמו כן תורגלה כניסת צוותים מיציאת החירום הצפונית של ביה”ח, שהוכשרה לאחרונה.

 

כפרניק RON5844-scaled תרגיל ביטחון במרכז הרפואי לגליל
תרגיל כב”ה בביה”ח נהריה. צילום: רוני אלברט

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-08-31-at-08.46.25-scaled תרגיל ביטחון במרכז הרפואי לגליל
מתרגלים שריפה בבית חולים נהריה. צילום: רוני אלברט

 

בתרגיל השתתפו צוותי המרכז הרפואי, כיבוי אש ומשטרת ישראל, וביניהם מנהל המרכז, פרופ’ מסעד ברהום; מפקד כב”ה זבולון, טפסר משנה גיל ברסנו, וצוותו; ומפקד תחנת נהריה, סנ”צ בועז סמוכה, וצוותו.

  

 

מטרת העל היתה לתרגל את צוותי המרכז הרפואי בעת אירוע חירום של שריפה, כמו גם תרגול כוחות הביטחון וכיבוי אש, תוך שיתוף פעולה הדוק עם ביה”ח.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-08-31-at-08.47.04-scaled תרגיל ביטחון במרכז הרפואי לגליל
תרגיל חירום מרכז רפואי לגליל. צילום רוני אלברט

 

בסיכום התרגיל צוין המרכז הרפואי לשבח על עשייתו ורצינותו בתחום המוכנות לאירועי שריפה, כמו גם על ההשקעות הרבות שבוצעו בו למען בטיחות המטופלים והצוות המטפל בתחום זה.

בתום התרגיל הודה פרופ’ ברהום לכלל הגופים שהשתתפו בו, תוך שציין את שיתוף הפעולה המתקיים בין המרכז הרפואי לבין הגופים במרחב, וביניהם עיריית נהריה והרשויות המקומיות הנוספות באזור, שירותי כבאות והצלה, משטרת ישראל ומד”א.

 

כפרניק WhatsApp-Image-2022-08-31-at-08.46.13-scaled תרגיל ביטחון במרכז הרפואי לגליל
תרגיל חירום במרכז הרפואי לגליל. צילום רוני אלברט

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן