שלומי: מרפאה במלחמה

ד"ר קרסנושצ'וק סבטלנה: מתחילת המלחמה לא סגרנו את המרפאה אפילו לא ליום אחד


 

מרפאת כללית בשלומי, הממוקמת בקו העימות עם לבנון, העניקה שרות לתושבי שלומי החל מהיום הראשון ללחימה בחרבות ברזל, וממשיכה לעשות זאת במהלך פינוי היישוב מתושביו.

במקביל, צוות המרפאה מזמין את מטופליו לקבל שרות און ליין מצוות המרפאה באמצעות הטלפון והווטסאפ, מכל מקום בו הם נמצאים.

 

כפרניק 777786789-scaled שלומי: מרפאה במלחמה
שלומי במלחמת ה-7 באוקטובר

 

כפרניק 77767889-scaled שלומי: מרפאה במלחמה
כללית. מרפאת שלומי בחירום

 

מרפאת שלומי בראשותה של ד”ר קרסנושצ’וק סבטלנה המשיכה להעניק שירותים רפואיים לתושבים, גם בתנאים קשים. צוות המרפאה שמגיע מחוץ ליישוב שלומי הגיע בכל יום למרפאה על אף האיומים ונפילות הטילים. הנהלת מנהלת אשר, בראשותה של ד”ר ליעד ורדי, מגיעה לתמוך ולסייע למרפאת שלומי ולמרפאות נוספות שנמצאות על הגבול.

ד”ר סבטלנה: “המרפאה שלנו היא המרפאה היחידה באזור שעובדת ונותנת שירות לכל הקופות. מתחילת המלחמה לא סגרנו את המרפאה אפילו לא ליום אחד, חברי הצוות מתייצבים בכל בוקר על אף שאינם גרים בישוב ומגיעים מאזורים שונים. המרפאה מעניקה את כלל השירותים עבור התושבים: רפואת משפחה, רפואת ילדים, רפואה יועצת, שרותי טיפת חלב, שירותי משרד, בית מרקחת, אחיות ומעבדה. גם כאשר החלו בפינוי היישוב, עדיין מגיעים מטופלים למרפאה על מנת לקבל שירות ואנחנו נהיה כאן ככל שיזדקקו לנו”.

  

רונן נודלמן מנהל המחוז מספר בהתרגשות: “ביקרתי במרפאת שלומי מספר פעמים בשבועיים האחרונים ופגשתי צוות שמגלה מחויבות מדהימה לכלל תושבי היישוב ולא רק למטופלי הכללית. התנהלותו של צוות המרפאה בשלומי מהווה דוגמא למסירות, אומץ ונחישוּת. זהו צוות שלא הרפה והוכיח, שגם בתנאים מאתגרים, ניתן להמשיך לספק שירותים רפואיים חיוניים לתושבים”.

 

כפרניק 777567885-scaled שלומי: מרפאה במלחמה
רונן נודלמן וצוות מרפאת שלומי

 

כפרניק 77787899-scaled שלומי: מרפאה במלחמה

 

כפרניק 777676889-scaled שלומי: מרפאה במלחמה

 

במסגרת ביקורו בשבוע שעבר במרפאת שלומי, אמר מנכ”ל כללית אלי כהן: “כשאני רואה אתכם פה, ממשיכים לתת שרות בלעדי לאוכלוסייה- זהו חוסן לאומי. אנו מעריך מאוד את מסירותכם למטופלי המרפאה ולתושבים”.

 

צילום: בז רטנר

 
תגובה אחת

  1. אייל הגב

    אין על דוקטור סבטלנה, גם בזמנים קשים תמיד יודעת להיות מסורה חמה ואוהבת, מעניקה יחס אישי ובטחון למרות הקושי! הרופאה הכי טובה שיש, זכינו.

השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן