רביע באדר מנכ”ל רדיו צפון

בן 36 מחורפיש מחליף את רינה בן עיון כמנכ"ל 104.5 ו״התחנה 101.5״ * שי בן מאור: באדר הוא אדם מוכשר שצמח מלמטה ובעבודה קשה הגיע לפסגה


 

רדיו צפון 104.5 הודיע השבוע על מינויו של רביע באדר כמנכ״ל רדיו צפון 104.5 והתחנה 101.5.

הוא מחליף את רינה בן עיון שפוטרה לאחרונה.

 

 

כפרניק RB-scaled רביע באדר מנכ"ל רדיו צפון
רביע באדר מחורפיש – מנכ”ל רדיו צפון 104.5

 

באדר, בן 36 מחורפיש, הנו בן העדה הדרוזית הראשון בישראל המתמנה לתפקיד מנכ״ל של גוף תקשורת. הוא בעל ניסיון של 15 שנים בתחום הרדיו והעיתונות וערך מגוון של תוכניות אקטואליה ברדיו 103 כדוגמת ״עשר עם גבי גזית״, ״תוכנית הספורט״ ו״בן כספית וינון מגל״. עבור באדר החזרה לרדיו צפון 104.5 מהווה סגירת מעגל כיוון שאת תחילת דרכו התקשורתית החל בתחנה כטכנאי.

בשנה וחצי האחרונות שימש באדר כיועץ התקשורת של ח״כ מאיר כהן עת כיהן כשר הרווחה והביטחון החברתי.

באדר: ״לא אשכח את היום לפני 15 שנה\ בו דפקתי על הדלת ברדיו צפון וביקשתי עבודה. אני נרגש היום לסגור את המעגל הזה ולחזור הביתה. בשנים האחרונות רדיו צפון עבר מהפיכה של ממש ומספק מידי יום ביומו כותרות המופיעות בכלי התקשורת הארצית והמקומית וקובע סדר יום הן ברמה הארצית והמקומית״.

יו״ר רדיו צפון שי בן מאור: ״רביע הוא דוגמא לאדם מוכשר שצמח מלמטה ובעבודה קשה הגיע לפסגה. אנו שמחים שרביע הוא הפרטנר שלנו בדרכנו לכבוש פסגות נוספות״.

ברדיו צפון 104.5 משדרים, בין היתר, העיתונאים ליאת רון, גדי נס, יוני הללי ויוסי מזרחי והשדרנים אסי לביא (הג׳וקר), סלוצקי ודומינגז.

רדיו ״התחנה 101.5״ מתמקדת בלהיטים נוסטלגיים של המוזיקה המזרחית.

 

 

ההודעה על מינויו של רביע באדר, מגיעה אחרי שהמנכ”לית הקודמת, רינה בן עיון שכיהנה בתפקיד מעל חמש שנים, פוטרה מהתחנה לאחרונה.

 

 

כפרניק RBA-scaled רביע באדר מנכ"ל רדיו צפון
רינה בן עיון, המנכ”לית לשעבר של רדיו צפון (צילום מסך, אתר רדיו צפון 104.5)

 

 

באתר “מאקו” דווח כי בהודעה של עיון לעובדים, טענה כי יו”ר הדירקטוריון, שי בן מאור, החליט לסיים את תפקידה בתחנה בשל עדותה במשפט הדיבה של כרמלה מנשה מול התחנה. מנשה תובעת 6.2 מיליון ש”ח מרדיו צפון ומהשדרנים עופר דומינגז והראל סלוצקי, בשל חיקוי קבוע בתוכנית הרדיו של השניים.

בתחנה אמרו בתגובה כי “מנשה לא נכללה בסיבות לפיטוריה”.

 


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן