קייטנות לעובדי כללית

סיגל בלישה מנהלת משאבי אנוש מחוז חיפה וגליל מערבי: נפתחו ברחבי המחוז 11 קייטנות


 

החל מהיום השלישי למלחמה הופעלו במרכזים גדולים ברחבי חיפה והגליל המערבי, קייטנות עבור עובדי הכללית וילדיהם בגילאי 3-12.

 

כפרניק 6669587766-scaled קייטנות לעובדי כללית
קייטנה לעובדי כללית במעלות

 

הקייטנות  הופעלו ב-11 אתרים שונים ברחבי המחוז וחלקם בשיתוף פעולה עם הרשויות המקומיות. הקייטנות הוקמו במהירות וביעילות כדי לספק מענה מידי להורים והן מתקיימות משעות הבוקר ועד אחה”צ. עשרות מתנדבים, חלקם עובדי כללית, מאיישים את צוותי הקייטנות, הם מגיעים בכל יום עורכים הפעלות,  פעילויות יצירה, סדנאות ומשחקים ומסייעים לילדים להרגיש, עטופים ובטוחים.

 

סיגל בלישה מנהלת משאבי אנוש של המחוז: “ישנו ביקוש רב לקייטנות בכל רחבי המחוז ומרגש לראות עוד ועוד עובדים שמבקשים לצרף את ילדיהם. בכל יום אני מקבלת תגובות מרגשות, תמונות והודעות  של הורים שמציינים כי קיבלו את השקט הנפשי לו היו זקוקים כדי להתמקד בעבודתם החשובה ולא פחות חשוב מכך את החשיבות בהענקת מסגרת מרעננת לילדים במיוחד בתקופה זו. עד כה נפתחו ברחבי המחוז 11 קייטנות ביישובים השונים ואנו צפויים לפתוח קייטנות נוספות בימים הקרובים”.

 

כפרניק 66657889 קייטנות לעובדי כללית
רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית: משימה מאתגרת

 

רונן נודלמן מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי בכללית: “מחמם את הלב לקבל טלפון מעובדים שמבקשים שנסייע להם כדי שהם יוכלו להגיע בבוקר לעבודה, הם מבינים כמה הם חיוניים ורוצים להעניק שרות לציבור.

“אנו עושים מאמצים רבים כדי להמשיך ולהפעיל את המרפאות שלנו ללא פגיעה בשרות, גם באזורים שצמודים לגבול, זוהי משימה מאתגרת אך לנגד עיננו רווחתם ובריאותם של המטופלים ושל לקוחות הכללית המגיעים להתארח באזורנו”.

 

 


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן