כללית: רנטגן מהיר ופחות קרינה. ליווי אישי בהיריון

ד"ר שרבל האשול: צילום רנטגן מהיר ומדויק * ד"ר אכלאס סעד אל דין: רפואת גוף ונפש לקראת ואחרי לידה


 

בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי פועלים כל השנה לשדרוג ושיפור השירותים הרפואיים הניתנים למטופליה. חלק מהתהליכים הוא שדרוג מכשירי הרנטגן ברחבי במחוז למכשיר חדיש ויעיל יותר.

מדובר במכשיר צילום רנטגן חדיש דיגיטלי, המשתמש בטכנולוגית DR, בעל איכות תמונה הרבה יותר טובה מהמכשיר שיש כיום.

 

כפרניק 7776560908-scaled כללית: רנטגן מהיר ופחות קרינה. ליווי אישי בהיריון
ד”ר שרבל האשול וזהבה הנדל ליד מכשיר הרנטגן החדיש

 

ד”ר שרבל האשול מנהל דימות בכללית מחוז חיפה וגליל מערבי: “יתרונות המכשיר החדש הם רבים. הצילום מהיר ומדויק יותר, איכות הצילום מאפשרת אבחון מדויק יותר של פציעות ושברים. קבלת תוצאות הבדיקה מהירה יותר וחשוב מכל, חשיפת המטופל לקרינה מופחתת משמעותית. בנוסף, עם המכשיר החדש אנו לא צריכים לשנות את תנוחות המטופל ולצלם מזוויות שונות ובכך אנו יכולים להקל על אי הנוחות של המטופל. חשוב לציין כי, ניתן להתאים את שולחן הבדיקה לכל המטופלים, לא משנה גיל, משקל ומוגבלות.”

כתוצאה ממהירות ויעילות הצילום, התפוקה גדלה משום שניתן לזמן יותר מטופלים בשעה וכך זמינות התורים גדלה.

בשלב זה המכשיר החדש פועל במכוני הרנטגן של כללית בסח’נין, נהריה, יקנעם וכרמיאל ועתיד להיכנס ללין, עכו, זבולון ומלמ”ר (מרכז לטיפול במחלות ריאה).

רונן נודלמן, מנהל מחוז חיפה וגליל מערבי של כללית: “כללית מחויבת לספק למטופליה את השרותים הרפואיים הטובים ביותר. השקענו מעל מיליון ₪ בכל מכון עבור רכישה והתאמה של הטכנולוגיה החדשה. המכשיר החדש שלנו יאפשר למטופלינו לקבל טיפול רפואי איכותי ובטוח יותר.”

 

**

  

 

כללית בכרמיאל: ליווי אישי לאורך כל ההיריון

היחידה לבריאות האישה במרפאת כרמיאל מקצועית של כללית בניהולה של ד”ר אכלאס סעד אל דין, מלווה את הנשים מתחילת ההיריון ועד לאחר הלידה, הכל תחת קורת גג אחת.

 

כפרניק 777665767897-scaled כללית: רנטגן מהיר ופחות קרינה. ליווי אישי בהיריון
ד”ר אכלאס סעד אל דין וד”ר חנין דבאגה

 

ביחידה ניתן שירות מיון נשים בימים א-ו בין השעות 8-12, ללא צורך בהפניה נותן מענה רפואי מקצועי ויעיל בזמן קצר.

כל בדיקות ההיריון נעשות ביחידה כגון: מידע גנטי, שקיפות עורפית, סקר ביוכימי שליש ראשון, סקר שליש שני, סקירה, חיסוני שעלת, מעקבי ליווי הריון, מעקב היריון בסיכון גבוה, ייעוצים גנטיים ועוד.

ישנו ליווי של עובדת סוציאלית מיומנת המספקת תמיכה רגשית וסיוע להתמודדות עם אתגרים שונים, ביניהם: דיכאון בהריון וסביב לידה, הפלות חוזרות, טיפולי פוריות, לידה שקטה וקשיים נוספים בתחום גינקולוגיה ומיילדות.

ד”ר אכלאס סעד אל דין: “אצלנו ביחידה השירות ניתן באופן אישי ומקצועי ומותאם לכל גיל, בדגש על רפואת גוף ורפואת נפש. בנוסף, בכרמיאל יועצת נערכות סדנאות להורים לפני הלידה ואחריה כגון: סדנת החייאה ובטיחות לתינוקות, סדנאות הנקה המעניקות הדרכה ותמיכה בנושא הנקה, החל מהכנה לקראת ההנקה ועד לתקופת ההנקה, עיסוי תינוקות לאם ולתינוק לאחר הלידה וסדנת חוויה משותפת”.

ניתן להרשם לסדנאות בטלפון 5545*.

 

(כתבה פרסומית)

 

 
השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן