כללית: חידוש פעילות במרפאת געתון


לאחר שתוקנו נזקי השיטפון בנהריה: מרפאת כללית געתון שבה לפעול במרכז המסחרי

 

כפרניק 0000021333-scaled כללית: חידוש פעילות במרפאת געתון
צוות המרפאה לבריאות הילד בגעתון נהריה

 

 

המרפאה הגדולה של כללית הפועלת במרכז המסחרי געתון 38 נהריה, מחדשת את פעילותה לאחר שתוקנו המעליות ונתנו אישורים של הרשויות – וזאת בעקבות השבתת המרפאה בעקבות נזקי השיטפון.

במקום מקבלים 12 אלף מבוטחי כללית שירות על-ידי צוות של 5 רופאי משפחה, בעלי מומחיות ברפואת משפחה / פנימית / גריאטריה.

בנוסף, ניתן שירות ל-6500 ילדים המטופלים במרכז לבריאות הילד, שבו צוות רב מקצועי ורב תחומי עם מומחים ברפואת ילדים וכן מומחים בגסטרו ילדים, זיהומיות ילדים, נוירולוגית ילדים, הפרעות קשב, נפרולוגיה ילדים, אנדוקרינולוגיה ילדים ועוד.

במרפאה גם מרכז לבריאות האישה שמשרת אלפי מטופלות מנהריה והסביבה על ידי צוות גינקולוגים בכירים, כולל מיון נשים ומרפאות ייעודיות בתחומים כגון צוואר הרחם, פריון, מעקב הריון, סקר ביוכימי, שקיפות עורפית, סקירת מערכות, הריון בסיכון ועוד.

יש לציין כי כללית הקפידה להמשיך ולתת שירות מלא במהלך כל התקופה, על אף הקשיים הלוגיסטיים שנוצרו בשל הצורך להעתיק צוותים מהמבנה שהושבת. הצוותים התארחו במרפאות כללית ברחבי נהריה וקיבלו בהן את המטופלים והמרכז לבריאות האישה שכן באתר זמני שדאגה כללית להשכיר בקניון נהריה.

 

כפרניק 00003267-scaled כללית: חידוש פעילות במרפאת געתון
מרפאת געתון נהריה. חזרה לשגרה

 

רונן נודלמן, מנהל כללית במחוז הודה לצוותים על התגייסותם להמשך מתן שירות בתנאים מאתגרים וברך אותם עם שובם לפעילות במשכנם הקבוע, בהדגישו כי מתן שירות זמין ואיכותי, גם בעת משבר, הוא שעמד לנגד עיני הנהלת כללית וצוותי המרפאות.

 

 

צילומים: דוד חורש.

 

 

תגובות פייסבוק


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן