אסון במעלות

בן 85 נפל מסולם ונהרג * ברוך מיכאלי איחוד הצלה: הענקנו סיוע ראשוני וביצענו החייאה


 

היום (שישי 3/2/23) בשעות הצהרים נפל גבר בן 85 מסולם במרפסת ביתו במעלות – ונהרג. ככל הנראה הנפילה היתה כתוצאה מאירוע לבבי.

 

כפרניק SULAM אסון במעלות
סולם במעלות. אילוסטרציה

 

הדיווח הראשוני התקבל מאיחוד הצלה צפון, בו נאמר כי צוותי הרפואה של איחוד הצלה העניקו סיוע וביצעו החייאה על גבר בן 85 שנפל מסולם בביתו במעלות.

ברוך מיכאלי חובש איחוד הצלה: “לדברי בני המשפחה הוא נפל מסולם עליו טיפס במרפסת ביתו. בסיוע חובשים נוספים הענקנו לו סיוע ראשוני וביצענו בו פעולות החייאה יחד עם צוות ניידת טיפול נמרץ. לאחר שלבו שב לפעום הוא פונה לבית החולים כשבשלב זה מצבו מוגדר קשה”.

 

בהמשך עדכנו מהמרכז הרפואי לגליל כי הגבר הובא לבית החולים במצב קשה, הוכנס לחדר ההלם לקבלת טיפול וצילומי הדמיה:

“במהלך הטיפול בו חלה הידרדרות נוספת במצבו, והצוות הרפואי נאלץ לבצע בו החייאה. למרבה הצער, לאחר ניסיונות חוזרים ונשנים לייצב את מצבו, נאלץ הצוות הרפואי לקבוע את מותו. יצוין, כי המוות לא נקבע כתוצאה מהנפילה, אלא ככל הנראה עקב אירוע לבבי ממנו סבל הנפטר. אנו משתתפים בצער המשפחה”.

 

**

 

אירוע נוסף היה בעיר:

בשעה 12:14 התקבל דיווח במוקד 101 של מד”א במרחב אשר על פצוע שהגיע עצמאית לתחנת מד”א במעלות תרשיחא לאחר שככל הנראה נפצע מכף טרקטור במהלך עבודתו. חובשים ופראמדיקים של מד”א מעניקים טיפול רפואי ומפנים למרכז הרפואי לגליל בנהריה גבר בן 26 במצב בינוני עם חבלת ראש.

 


השארת תגובה

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן